Į LFF taurės pusfinalį paskutinis po pratęsimo rungtynėse su „Šilute“ prasibrovė „Atlantas“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Paskutinėse LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Atlanto“ ir „Šilutės“ futbolininkams 90 minučių išsiaiškinti, kuris vertas būti pusfinalyje, nepakako. Tik per pratęsimą „Atlantas“ 4:1 palaužė šilutiškius ir pateko į pusfinalį.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1. 38 minutę Ivo Begičius pelnė įvartį ir išvedė „Atlantą“ į priekį. Tačiau paskutinę kėlinio minutę Evaldas Užkuraitis išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje nei vienam klubui pasižymėti nepavyko, todėl teko žaisti papildomą pusvalandį. Intriga išsisklaidė jau 98 minutę, kai antrąjį įvartį įmušė gynėjas Ivo Begičius. 107 min. paižymėjo Evaldas Razulis, Karolis Laukžemis dar vieną įvartį pridėjo 114 min.