Į Old Trafordą sugrįžęs W.Rooney savo progomis nepasinaudojo: stebėjo „United“ triumfą

Wayne'o Rooney sugrįžimas į Old Trafordą „Everton“ ekipai nebuvo sėkmingas. „Manchester United“ subombardavo Liverpulio komandos gynybą mačo pabaigoje ir laimėjo rungtynes 4:0.
Wayne'as Rooney ir Jose Mourinho
Wayne'as Rooney ir Jose Mourinho / „Scanpix“ nuotr.

W.Rooney turėjo bent kelis puikius šansus pasižymėti, tačiau jais nepasinaudojo. Jis buvęs pakeistas 82-ą minutę, kai „United“ priekyje buvo vienu įvarčiu.

Antonio Valencia pasižymėjo 4-ą min. ir rezultatas 1:0 išsilaikė iki 83-ios minutės.

W.Rooney paspaudė ranką Jose Mourinho, sėdo ant atsarginių suolo ir rūškanu veidu stebėjo, kaip jo komanda buvo suvarpyta dar trimis įvarčiais.

83-ią min. Henrikas Mkhitaryanas užbaigė „United“ išpuolį po grubios „Everton“ gynėjų klaidos, 89-ą min. pasižymėjo Romelu Lukaku, o per teisėjo pridėtą laiką Anthony Martialis realizavo 11 m baudinį, kurį pats ir uždirbo.

Po penkių turų Anglijos „Premier“ lygoje dvivaldystė – abu Mančesterio klubai yra surinkę po 13 taškų. „Everton“ su 4 taškais užima 18-ą vietą.