Į tribūnas išvytas Pepas Guardiola: „Pasakiau, kad buvo įvartis“

„Barcelona“ treneris Pepas Guardiola antradienį iš tribūnų stebėjo antrąją Čempionų lygos rungtynių dalį, kai buvo išvytas teisėjo iš aikštės, o jo treniruojami „Manchester City“ futbolininkai krito prieš „Liverpool“ per Čempionų lygos ketvirtfinalio dvikovą.
Pepas Guardiola buvo pašalintas į tribūnas, kai užsipuolė teisėją per Čempionų lygos rungtynes Mančesteryje. / „Scanpix“ nuotr.

P.Guardiola užsipuolė teisėją Antonio Mateu Lahozą ir buvo pasiųstas į tribūnas per pertrauką mače Mančesteryje, kur „Manchester City“ 1:2 pralaimėjo „Liverpool“ klubui, laimėjusiam ir pirmąjį mačą (3:0).

„ManCity“ viltis dar buvo gyva antradienį, pirmajame kėlinyje pirmaujant 1:0 po Gabrielio Jesuso greito įvarčio ir iš paskos sekusių atakų škvalo.

„Manchester City“ galėjo padvigubinti persvarą pirmojo kėlinio pabaigoje, kai nuo „Liverpool“ saugo Jameso Milnerio kamuolys atšoko Leroy Sane, kuris nukreipė kamuolį į vartus. Tačiau įvartis nebuvo įskaitytas, teisėjams užfiksavus nuošalę.

Įtūžęs P.Guardiola įbėgo į aikštę ir užsipuolė teisėją iš Ispanijos.

„Aš pasakiau, kad buvo įvartis. Todėl jis mane išvarė lauk, – po rungtynių sakė P.Guardiola. – Didelis skirtumas, kai į pertrauką žengi 1:0 ar 2:0.“

Mančesterio komandos treneris pridūrė: „Jei žengtume į pertrauką pirmaudami 2:0, būtų kitaip, o kamuolys atšoko nuo J.Milnerio, todėl negalėjo būti nuošalė.“

„Scanpix“ nuotr./Pepas Guardiola buvo pašalintas į tribūnas, kai užsipuolė teisėją per Čempionų lygos rungtynes Mančesteryje.

P.Guardiola tvirtino, jog teisėjas reagavo netinkamai į jo pasakytus žodžius.

Mateu Lahozas yra išskirtinis vaikinas. Jam patinka būti kitokiu.

„Mano išvarymas buvo per daug, nes aš nepasakiau nė vieno blogo žodžio, – teigė P.Guardiola. – Tačiau Mateu Lahozas yra išskirtinis vaikinas. Jam patinka būti kitokiu, jis nori būti ypatingas. Kai visi mato vienaip, jis nuspręs kitaip.“

Kita vertus, P.Guardiola pripažino varžovų jėgą.

„Dideli sveikinimai Liverpuliui – tikiuosi, kad pusfinalyje jie apgins Anglijos futbolo garbę, – sakė „ManCity“ treneris. – Jie turi elitinę komandą ir elitinį trenerį. Sakyčiau, kad jie nusipelnė būti pusfinalyje.“

„City“ pralaimėjo tris pastaruosius mačus – dukart „Liverpool“ ir sykį „Manchester United“ klubui, bet P.Guardiola siūlo atsukti laiką didesniu ratu. Jis tikisi įtvirtinti Anglijos čempionų titulą, iki kurio katalono vadovaujamam klubui trūksta dviejų pergalių.

„Mes nuostabiai žaidėme 10 mėnesių, – sakė jis. – Bet visko pasitaiko, kai žaidi su elitinėmis komandomis, – dėstė P.Guardiola. – Sakyčiau, kad išskirtiniai buvo 10 mėnesių – pergalės, pergalės, pergalės – tai buvo ypatinga.

Šįkart pralaimėjome, nes rezultatui tapus 1:1 buvo sunku žaisti toliau. Turime analizuoti rungtynes po rungtynių.“