Idilė nutrūko: Prancūzijos lygoje PSG patyrė pirmą sezono pralaimėjimą

Pirmą sezono pralaimėjimą Prancūzijos futbolo lygoje patyrė Paryžiaus „Saint Germain“ klubas, išvykoje 1:2 nusileidęs „Lyon“ futbolininkams.
„Lyon“ – PSG
„Lyon“ – PSG / „Scanpix“ nuotr.

Angelis Di Maria įmušė 7-ą minutę ir PSG atsidūrė priekyje.

„Lyon“ rezultatą išlygino 33-ią minutę, kai pasižymėjo Moussa Dembele, o persvėrė Nabilui Fekirui 49-ą minutę realizavus baudinį.

Pirmąją tarpusavio dvikovą spalį PSG buvo laimėjusi 5:0, tačiau Lijone Paryžiaus klubas suklupo antrą kartą iš eilės.

Lygos rungtynėse PSG buvo pasiekusi 21 nepralaimėtų rungtynių seriją (W18, D3), o per paskutinius tris mačus buvo pelnęs net 16 įvarčių.

PSG su 56 taškais tvirtai pirmauja Prancūzijos lygoje, „Lyon“ su 43 taškais – trečias.