Igoris Pankratjevas po trečio iš eilės pralaimėjimo 0:4: nesinori, kad tai peraugtų į ligą

Po nesėkmingų kontrolinių rungtynių Vengrijoje Lietuvos rinktinės treneris ir žaidėjai teigė, kad rezultatą lėmė mūsiškiams itin nesėkminga pradžia ir puiki varžovų realizacija.
Igoris Pankratjevas
Igoris Pankratjevas / V. Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Lietuvos rinktinės vyr. treneris Igoris Pankratjevas:

„Rungtynių eiga buvo išspręsta per pirmąjį kėlinį. Retai taip būna, bet iš keturių smūgių į vartų plotą Vengrijos rinktinė pelnė keturis įvarčius. Tai parodo didelį varžovų meistriškumą. Kita vertus, varžovams davėme laisvai smūgiuoti.

Tai ne pasiteisinimas, tačiau tokia sudėtimi, kokia išėjo šiandien, rungtyniavome pirmą kartą. Turbūt ir tai atsiliepė žaidimui.

Rezultatas visada yra svarbu, bent jau man. Svarbu grūdinti žaidėjų charakterį. Nemalonu vėl pralaimėti, trečias rungtynes tokiu pačiu rezultatu. Nesinori, kad tai peraugtų į ligą.

Naujokų žaidimą įvertinti sunku neatlikus analizės. Bet teigiamą įspūdį paliko Vykintas Slivka, Linas Klimavičius, į komandą sugrįžęs Deividas Česnauskis.“

Lietuvos rinktinės gynėjas Georgas Freidgeimas:

„Pirmos 30 minučių buvo katastrofiškos. Jeigu ne jos, tikrai būtų visai kitos rungtynės. Deja, praleidome vieną įvartį, po jo krito antras, trečias... Komanda pasimetė. Galima pagirti ir varžovus, įvarčiai gražuoliai, visi idealiai atlikti. Nebuvo daug smūgių, bet visi pasiekė savo tikslą.

Po pertraukos padarėme išvadas, žaidimas pagerėjo. Stengėmės žaisti ir kovoti iki pabaigos, kuo garbingiau, pakreipti įvykių eigą. Turėjome progų.  Turime daryti išvadas. Gerai, kad tai yra kontrolinės rungtynės. Turime laiko iki dvikovos su šveicarais.“

Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis:

„Per pirmą pusvalandį pralaimėjome rungtynes. Darėme kvailas klaidas. Pirmąjį kėlinį žaidėme labai prastai. Antrąjį kėlinį galbūt ir vengrai žemesnį bėgį įjungė. Reikia daugiau padirbti taktiškai ir daryti mažiau klaidų.“

Lietuvos rinktinės saugas Vykintas Slivka:

„Užduotis po pertraukos buvo nebeprasileisti įvarčio. Palaikyti kamuolį, pabandyti įmušti įvartį. Futbolas yra komandinis žaidimas, todėl sunku vertinti savo pasirodymą. Dešimties minučių atkarpa kai praleidome du įvarčius buvo nedidelis šokas. Vėliau nebuvo taip blogai.“