Kovos Anglijos čempionate: „West Ham“ sutriuškino „Fulham“

Šeštadienį prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos III-ias turas. Pirmose jo rungtynėse Londono „West Ham“ klubas namuose nepasigailėjo nukraujavusios kitos sostinės komandos „Fulham“.
Rungtynėse debiutavo ir D.Berbatovas

„West Ham“ ekipos gretose jau debiutavo iš „Liverpool“ klubo išsinuomotas puolėjas Andy Carrollas. Tuo tarpu „Fulham“ komanda šią savaitę prarado Moussą Dembelę ir Clintą Dempsey. Tuo tarpu iš „Manchester United“ klubo atėjęs bulgaras Dimitaras Berbatovas rungtynes pradėjo ant atsarginio suolelio.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 1-ą minutę, kai po greitos atakos ir gražios kombinacijos Kevinas Nolanas nepaliko vilčių Markui Schwarzeriui - 1:0

Kėliniui įpusėjus „plaktukai“ padvigubino savo persvarą. Po kampinio smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Winstonas Reidas (2:0). Artėjant pertraukai rezultatą triuškinamu pavertė Matthew Tayloras - 3:0

Antrame kėlinyje į „Fulham“ komandos žaidimą gyvumo įnešė D. Berbatovas, tačiau šeimininkai ir toliau žaidė geriau ir iškovojo tris taškus turnyro lentelėje.

Rezultatas:

„West Ham“ 3 – 0 „Fulham“

1‘ [1 – 0] Kevin Nolan

29‘ [2 – 0] Winston Reid

41‘ [3 – 0] Matthew Taylor

Atnaujinta. „White Hart Lane“ stadione susitiko Londono „Tottenham“ klubas ir svečiai „Norwich City“ futbolininkai. Pirmajame kėlinyje „kanarėlės“ demonstravo geresnį žaidimą, tačiau susikurtų progų išnaudoti nepavyko, o šeimininkai atrodė blankiai.

Antrajame kėlinyje, aikštėje pasirodžius E.Adebayorui ir naujokui M.Dembele, žaidimas pasikeitė. „Tottenham“ daugiau kontroliavo kamuolį ir dominavo aikštėje.

69-ąją minutę savo debiutą įvarčiu pažymėjo po keitimo pasirodęs Moussa Dembele ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto, persvaros Londono klubui išlaikyti nepavyko ir 85-ąją minutę rezultatą išlygino Robertas Snodgrassas. Negana to, 89-ąją minutę iš aikštės buvo išvytas „Tottenham“ saugas Tomas Huddlestone‘as.

Kitose rungtynėse puikią formą demonstruojantys „West Bromwich“ futbolininkai namuose įveikė „Everton“ ekipą. Šeimininkai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio viduryje po Shane‘o Longo tikslaus smūgio. 82-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo Garethas McAuley. Tai buvo pirmoji „Everton“ nesėkmė Anglijos „Premier“ lygoje šį sezoną.