2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Įniršę dėl L.Messi sprendimo „Barcelona“ sirgaliai šturmavo „Camp Nou“ stadioną

Lionelis Messi antradienį pranešė savo norą palikti „Barcelona“ ekipą, o komandos sirgaliai kaltę dėl šios futbolo pasaulį susprogdinusios bombos suvertė klubo vadovybei. Dar antradienio vakarą jie pradėjo protestus Barselonos gatvėse, o trečiadienį jau prasiveržė ir į „Camp Nou“ stadiono teritoriją.
Sirgaliai šturmuoja „Camp Nou“ stadioną
Sirgaliai šturmuoja „Camp Nou“ stadioną / „Scanpix“ nuotr.

Klubo prezidento Josepo Maria Bartomeu kadencija baigsis jau kitais metais, bet pasipiktinę sirgaliai jo atsistatydinimo nori čia ir dabar.

Minios aistruolių bando tą pasiekti savo šūksniais ir plakatais gatvėse, o dalis jų nusprendė pasiųsti nemylimam „Barca“ prezidentui įsiveržę į „Camp Nou“ stadiono teritoriją.

Kaip praneša ispanų žurnalistai, šimtai katalonų nepaisė apsaugos darbuotojų ir prasiveržė pro vartus į teritoriją, kurioje yra ne tik 99 tūkst. vietų legendinis Barselonos stadionas, bet „Palau Blaugrana“ arena, kurioje namų rungtynes žaidžia Šarūno Jasikevičiaus treniruojama krepšinio komanda.

Sirgalių nepasitenkinimas kilo vakar, kai L.Messi nusiuntė klubo vadovams laišką su noru palikti komandą.

Nors Katalonijos pasididžiavimo vadovai trečiadienį pranešė, kad „Barca“ ateitį vis dar tikisi kurti aplink 33-ejų argentinietį, Ispanijos ir Argentinos spauda sutartinai tvirtina, kad tiltai jau sudeginti ir L.Messi anksčiau ar vėliau nusivilks mėlynai-granatinius marškinėlius.

Šešiskart „Auksinio kamuolio“ laimėtoją sustabdyti gali nebent 700 mln. eurų išpirka, tačiau L.Messi tikisi jos išvengti pasinaudodamas sąlyga kontrakte, leidžiančia jam išvykti iš komandos be išpirkos. Gali būti, kad tai katalonų klubą ir argentinietį nuves net iki teismų, nes terminas, iki kurio futbolininkas galėjo palikti „Barcą“, baigėsi sulig pavasario pabaiga.

Nepaisant L.Messi noro išeiti, J.M.Bartomeu kol kas laikosi įsikibęs savo kėdės ir pasitraukti anksčiau nei rinkimai, vyksiantys 2021-aisiais, neketina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką