Intriga grįžta: „Sūduvą“ sutriuškinęs „Žalgiris“ – vėl kovoje dėl A lygos aukso

Kova nebaigta. Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį laimėjo žūtbūtinį A lygos lyderių mūšį prieš čempionato lyderę Marijampolės „Sūduvą“ ir grąžino intrigą. Puikiai savo progas išnaudoję Aliaksejaus Bagos auklėtiniai triumfavo net 4:0.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tai reiškia, kad turnyro lentelėje „Žalgirį“ nuo „Sūduvos“ dabar teskiria penki taškai.

Nors vilniečiams, norint atgaivint intrigą čempionate, reikėjo tik pergalės, mačą šeimininkai pradėjo vangiai.

„Žalgiris“ dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau rimčiau Ivano Kardumo vartams negrasino.

Visgi „Sūduva“ atrodė dar abejingiau. Be kapitono Algio Jankausko žaidę A lygos čempionai išvis retai lankėsi varžovų baudos aikštelėje, o 37-ąją minutę buvo skaudžiai nubausti.

Richlordas Enninas pavojingai prasiveržė kairiuoju kraštu ir bandė atlikti perdavimą į baudos aikštelės vidurį. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad perdavimas tikslo nepasieks, tačiau į gynybą skubėjęs Giedrius Matulevičius lietė kamuolį ir šis, pakeitęs kryptį, įskriejo į vartus. I.Kardumas dar bandė gelbėti situaciją, tačiau po akimirkos žalgiriečiai kėlė rankas į viršų – 1:0.

Visgi tai nebuvo vienintelis žalgiriečių sėkmės šypsnis sekmadienio vakarą. 64-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko baudos aikštelėje stovėjusiam R.Enninui ir kanadietis galingu smūgiu antrą kartą pasiuntė kamuolį į „Sūduvos“ vartus.

Visgi ir tai dar nebuvo viskas.

70-ąją minutę greitas žalgiriečių išpuolis baigėsi puikiu Franciso Kyeremeh smūgiu į tolimąjį vartų kampą ir „Pietų IV“ užtraukė pergalės dainą.

Ištikimoji sirgalių tribūna dar kartą sprogo jau per papildomą laiką, kai Hugo Videmontas fantastiškai realizavo baudos smūgį ir padėjo tašką.

Iki šio mačo per aštuonis mačus suvalkiečiai buvo praleidę tik tris įvarčius. Maža to, „Sūduva“ pirmą kartą šį sezoną rungtynėse nesugebėjo įmušti pati.

Šį sezoną „Žalgiris“ ir „Sūduva“ dar susitiks du kartus.