Iš Anglijos taurės iškrito ir „Arsenal“ (visi rezultatai)

„Arsenal“ klubui išvengti nesėkmės nepadėjo ir po ilgos pertraukos komandos marškinėlius vėl vilkėjęs Solas Campbellas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Arsenal“ klubui išvengti nesėkmės nepadėjo ir po ilgos pertraukos komandos marškinėlius vėl apsivilkęs Solas Campbellas.
Šaltinis: BNS
0

Vienas Anglijos elitinės futbolo lygos („Premier“) lyderių Londono „Arsenal“ klubas šalies futbolo asociacijos taurės („FA Cup“) turnyro šešioliktfinalio rungtynes sekmadienį svečiuose 1:3 (1:1) pralaimėjo „Stoke City“ vienuolikei, kuri iškopė į aštuntfinalį.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ricardo Fulleris (2 ir 78 min.), vieną – Deanas Whiteheadas (86 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Denilsonas (42 min.).

Be „Arsenal“ futbolininkų, iš turnyro kiek anksčiau jau pasitraukė favoritais laikyti „Manchester United“ bei „Liverpool“ klubai.

„Chelsea“ žengė tolyn

Tuo tarpu kitas Anglijos elitinės futbolo lygos viršūneje žengiantis klubas Londono „Chelsea“ šalies futbolo asociacijos taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynėse šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo antrojo diviziono „Preston North End“ vienuolikę bei be didesnių problemų iškopė į aštuntfinalį.

Įvarčius prizo savininkų titulą ginantiems nugalėtojams pelnė Nicolas Anelka (37 min.) bei Danielis Sturridge'as (47 min.).

Kitų šeštadienį vykusio FA taurės turnyro šešioliktfinalio mačų rezultatai (skliaustuose – lyga, kurioje žaidžia klubas)

„Reading“ (II) – „Burnley“                      1:0
„Aston Villa“ – „Brighton & Hove Albion“ (III) 3:2
„Bolton Wanderers“ – „Sheffield United“ (II)        2:0
„Derby County“ (II) – „Doncaster Rovers“ (II)        1:0
„Everton“ – „Birmingham City“              1:2
„Wolverhampton Wanderers“ – „Crystal Palace“ (II)          2:2
„Cardiff City“ (II) – „Leicester City“ (II)          4:2
„Southampton“ (III) – „Ipswich Town“ (II)            2:1