Premjera
2022 12 08, 12:25

Įširdusio C.Ronaldo reakcija priminė žemės drebėjimą – grasino palikti rinktinę

Pirminė Cristiano Ronaldo reakcija, sužinojus, kad pasaulio futbolo čempionate jam teks sėstis ant suolo, priminė žemės drebėjimą, skelbia Portugalijos žiniasklaida.

Pasak pranešimo, 37-erių puolėjas, penkių „Auksinių kamuolių“ savininkas, netgi grasino paliksiantis rinktinės stovyklą.

„Pačiame įkarštyje, po žinios apie tai, kad rungtynes pradės ne startinėje sudėtyje, galėjo nutikti blogiausia“, – rašo „Record“.

Straipsnis vadinasi iškalbingai – „C.Ronaldo grasino išvykti“.

„Record“ viršelis
„Record“ viršelis

Viskas prasidėjo nuo Fernando Santoso, rinktinės trenerio, sprendimo pakeisti C.Ronaldo paskutinėse grupės rungtynėse su Pietų Korėja.

„Tu suknistai skubi mane išimdamas iš aikštės“, – rėkė C.Ronaldo, o šį momentą užfiksavo ir televizijos kameros.

Iš karto po rungtynių F.Santosas neigė girdėjęs, ką pasakė C.Ronaldo, tačiau prieš aštuntfinalį pripažino, kad puolėjo ir rinktinės kapitono reakcija jam nepatiko.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Fernando Santosas ir Cristiano Ronaldo
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Fernando Santosas ir Cristiano Ronaldo

Galiausiai, kaip praneša portugalų žiniasklaida, didžiausia drama kilo F.Santosui pranešant sprendimą pasodinti C.Ronaldo ant suolo ir neleisti jo į startinę vienuolikę aštuntfinalio rungtynėse su Šveicarija.

Rašoma, kad įširdęs puolėjas grasino susikrauti daiktus ir palikti rinktinės stovyklą.

Tik vėliau, kiek aprimęs, jis suprato, kad toks poelgis turėtų rimtų pasekmių ne tik jam pačiam, bet ir Portugalijos rinktinei, todėl nusprendė likti.

„Scanpix“ nuotr./Fernando Santosas (viduryje) ir Cristiano Ronaldo (dešinėje)
„Scanpix“ nuotr./Fernando Santosas (viduryje) ir Cristiano Ronaldo (dešinėje)

Portugalijos žiniasklaida taip pat pastebi, kad kitą dieną po pergalingų rungtynių su Šveicarija C.Ronaldo nepasirodė treniruotėje su kitais rinktinės atsarginiais, o liko treniruoklių salėje su startinės vienuolikės žaidėjais.

Būtina pažymėti, kad Portugalijos futbolo federacija žaibiškai reagavo į tokius šalies žiniasklaidos pranešimus, kategoriškai neigdama, kad C.Ronaldo svaidėsi grasinimais palikti rinktinę.

15min jau rašė, kad karštai į C.Ronaldo pasodinimą ant atsarginių suolo reagavo ir futbolo sesuo bei širdies draugė.

„Gėda taip nuvertinti žmogų, kuris atidavė tiek daug“, – instagrame piktinosi C.Ronaldo sesuo Elma Aveiro.

„Scanpix“ nuotr./Į C.Ronaldo gynybą stojo jo širdies draugė Georgina Rodriguez ir sesuo Elma Aveiro
„Scanpix“ nuotr./Į C.Ronaldo gynybą stojo jo širdies draugė Georgina Rodriguez ir sesuo Elma Aveiro

„Labai blogai, kad mes negalėjome pasidžiaugti geriausiu pasaulio futbolininku visas 90 minučių“, – pridūrė mylimoji Georgina Rodriguez.

Tačiau drąsų sprendimą priėmęs portugalų treneris F.Santosas šioje istorijoje išjojo ant balto žirgo.

Jo auklėtiniai sužaidė neabejotinai geriausias rungtynes čempionate, net 6:1 sutriuškino Šveicariją, o vietoje C.Ronaldo į startinę vienuolikę žengęs 21-erių Goncalo Ramosas mušė 3 įvarčius ir pridėjo rezultatyvų perdavimą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Goncalo Ramosas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Goncalo Ramosas

„Norėjome, kad komanda žaistų laisviau, – spaudos konferencijoje drąsiai savo sprendimą aiškino F.Santosas. – C.Ronaldo pozicija yra statiškesnė. Jis žaidžia arčiau varžovų baudos aikštelės, o G.Ramosas pasižymi visai kitokiomis savybėmis. Jis labai dinamiškas, aktyvus, ką mums visiems ir parodė.“

Dabar jau neabejojama, kad C.Ronaldo ant atsarginių suolo turės pradėti ir kitas rungtynes ketvirtfinalį su stebinančiu Maroku.

37-erių puolėjui, prieš pat čempionatą skandalingai išsiskyrusiam ir su „Manchester United“ klubu, teks susitaikyti su atsarginio vaidmeniu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką