2018 04 21 /19:14

Įsiutęs J.Kloppas laidė pykčio strėles neįveiktam autsaideriui: „Galite sau žaisti žemesnėje lygoje“

Jurgenas Kloppas gali būti vadinamas mielu ir charizmatišku vyruku, bet kai reikalai pasisuka į blogąją pusę, gali būti kandus, piktas ar net grubus. „Liverpool“ įvarčių štampavimo meistras Mohamedas Salah pelnė 31-ajį įvartį Anglijos „Premier“ lygoje, pakartodamas Alanui Sheareriui, Luisui Suarezui ir Cristianui Ronaldo priklausantį rekordą, tačiau „Liverpool“ nelaimėjo prieš blogiausią lygos komandą, ir tai įsiutino J.Kloppą.
Jurgenas Kloppas
Jurgenas Kloppas / „Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau rungtynės išvykoje su „West Bromwich Albion“ baigė lygiosiomis 2:2.

Bendraudamas su „Sky Sports“ J.Kloppas iš pradžių įgėlė žurnalistui, pasakydamas „tu įrodei, kad niekada anksčiau nežaidei futbolo“, o vėliau užsipuolė varžovus.

Kaltę dėl išsprūdusios pergalės strategas suvertė sausai vejai.

„Buvo sunkios rungtynės ant vejos, kuri darėsi vis sausesnė ir sausesnė“, – kalbėjo jis.

„West Brom“ nusprendė nedrėkinti aikštės per pertrauką, ir tai lėmė skirtumą. Tai lemia milžinišką skirtumą. Tokia komandai, kaip „West Brom“, nereikia drėgnos vejos. Jie galės sau žaisti ant sausos vejos kitą sezoną „Championship“ pirmenybėse“.

„Scanpix“ nuotr./Mohamedas Salah

„West Bromwich Albion“ dviejų įvarčių deficitą panaikino per paskutines keliolika minučių.

Danny Ingsas jau 4-ą minutę išvedė „Liverpool“ į priekį, M.Salah skirtumą padidino 72-ą minutę.

79-ą minutę pasižymęjo Jake'as Livermore'as, o 88-ą min. Jose Salomonas Rondonas sužibėjo standartinėje situacijoje ir mačas baigėsi 2:2.

„Liverpool“ su 71 tašku lieka 3-ioje vietoje, trimis taškais atsilikdamas nuo „Manchester United“. WBA turi 25 taškus ir žengia paskutinėje pozicijoje.

WBA nepralaimėjo trijų paskutinių lygos rungtynių, o praėjusiame ture įveikė „Chelsea“, tačiau reikia stebuklo, kad ši komanda išliktų „Premier“ lygoje.