Ispanijoje – lengva „Barcelona“ pergalė ir dar vienas 16-mečio šou

16-metis „Barcelona“ klubo puolėjas Ansu Fati pirmą kartą rungtynes pradėjo startinėje vienuolikėje, o jo vedami katalonai namuose 5:2 nepasigailėjo „Valencia“.
Ansu Fati ir Antoine'as Griezmannas
Ansu Fati ir Antoine'as Griezmannas / „Scanpix“/AP nuotr.

Rungtynių pradžia priklausė Ansu Fati ir Frenkie de Jongui. Iš pradžių jau antrą žaidimo minutę olandas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur A.Fati smeigė kamuolį į vartų kampą.

Po penkių minučių jaunasis „Barcos“ talentas atsidėkojo F.de Jongui, kuris pelnė pirmą įvartį „La Liga“ pirmenybėse.

27 minutę Kevinas Gameiro sušvelnino rezultatą, tačiau po pertraukos katalonai pelnė dar tris – dukart pasižymėjo Luisas Suarezas, kartą Gerardas Pique.

Jau 92 minutę Maximiliano Gomezo įvartis sušvelnino „Valencia“ deficitą iki trijų įvarčių.

Pergalė „Barcelona“ klubui su 7 taškais leido pakilti į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą. „Valencia“ (4 tšk.) rikiuojasi keturiolikta.