Ispanijoje lyderiai neklupo: laimėjo ir „Atletico“, ir „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ čempionate toliau tęsiasi įnirtinga kova dėl čempionų titulo. Ketvirtadienio vakarą pergales šventė dėl pirmos vietos besivaržančios Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ komandos.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / „Scanpix“ nuotr.

„Atletico“ namuose 2:0 nugalėjo „SD Huesca“ komandą.

Į priekį Madrido komandą 39-ąją minutę išvedė Angelis Correa, o pergalę įtvirtino 80-ąją minutę pasižymėjęs Yannickas Carrasco.

Beje, abiems įvarčių autoriams rezultatyvius perdavimus atliko Marcosas Llorente.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ turėjo pakovoti, bet galiausiai net 5:2 sumušė Madrido „Getafe“.

Lionelis Messi išvedė šeimininkus į priekį 8-ąją minutę, tačiau Clemento Lenglet įvartis už 4 minučių į savo vartus rezultatą išlygino.

Neliko skolingo ir svečiai, mat Sofianas Chakla taip pat mušė į savo vartus 28-ąją minutę. L.Messi padvigubino „Barcos“ pranašumą 33-ąją minutę.

Skirtumą sušvelnino 11 metrų baudinį 69-ąją minutę realizavęs Enesas Unalas, bet tašką padėjo po kampinio galva 87-ąją minutę mušęs Ronaldas Araujo.

Antoine'as Griezmannas dar pridėjo realizuotą 11 metrų baudinį paskutinę pridėto laiko minutę.

„Atletico“ futbolininkai su 73 taškais išlieka Ispanijos čempionato lyderiais, Madrido „Real“ klubas turi 70 taškų ir yra antras, „Barca“ yra surinkusi 68 taškus ir yra trečia, tačiau dar turi rungtynes atsargoje.