Ispanijos čempionate – trys Lionelio Messi įvarčiai bei abiejų lyderių pergalės

Tryliktajame Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ ture įtikinimas pergales iškovojo du pagrindiniai pretendentai į čempiono titulą – „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Abu klubai savo varžovams atseikėjo po keturis įvarčius.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“/AP nuotr.

Čempionų titulą ginanti „Barcelona“ namuose 4:1 susitvarkė su „Celta Vigo“, o pagrindiniu pergalės kalviu tapo Lionelis Messi.

Argentinietis pelnė „hat-trick'ą“, o du taiklūs šūviai – tobuli baudos smūgiai.

Ketvirtą įvartį katalonams pridėjo Sergio Busquetsas. Po pergalės „Barca“ sugrįžo į pirmąją vietą čempionate.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Barcelona“

Antroje turnyrinės lentelės vietoje ir toliau išlieka „karališkasis“ Madrido klubas, išvykoje 4:0 sutriuškinęs „Eibar“.

Svečiai į priekį išsiveržė 17-ąją minutę, kuomet patogiai atšokusį kamuolį į vartus pasiųsti tereikėjo Karimui Benzema.

20-ą ir 29-ą minutėmis „Real“ futbolininkai realizavo du vienuolikos metrų baudinius. Tiesa, pirmąjį mušė Sergio Ramosas, o antrąjį – jau minėtasis K.Benzema.

Didžiąją darbo dalį per pirmąją rungtynių pusę atlikę svečiai galėjo atsipūsti, tačiau per likusias 45 minutes ne tik, kad sugebėjo išlaikyti savuosius vartus tuščius, tačiau ir dar pridėti vieną įvartį, kurio autoriumi tapo Federico Valverde.

Beje, dublį įmušęs K.Benzema visų laikų rezultatyviausiųjų „Real“ žaidėjų sąraše aplenkė vengrą Ferencą Puškašą ir dabar rikiuojasi šeštoje vietoje.

„Karališkasis“ klubas šią savaitę per du mačus pelnė net 10 įvarčių. Trečiadienį namuose „La Liga“ vicečempionai 6:0 nepasigailėjo Stambulo „Galatasaray“.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?