Ispanijoje – trys Madrido „Real“ įvarčiai ir trys lengvi taškai

Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ 19-ojo turo rungtynėse Madrido „Real“ futbolininkai svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Getafe“ vienuolikę ir bent iki vėlaus vakaro pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

„Karališkajam“ klubui mačo pradžioje reikėjo atlaikyti aikštės šeimininkų šturmą, tačiau tai padaręs „Real“ su varžovų pagalba sugebėjo išsiveržti į priekį, kuomet 34-ąją minutę apmaudų įvartį į savo vartus įsimušė vartininkas Davidas Soria.

„Getafe“ ir toliau agresyviai puolė, tačiau įvarčiai krito būtent į jų vartus. Po pertraukos 53-iąją minutę Toni Kroosas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje nuo varžovų atsilaisvinęs Raphaelis Varane meistrišku smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Trečią rungtynių įvartį jau šeštą pridėtą antrojo kėlinio minutę pelnė Luka Modričius.

Ispanijos čempionate „Real“ klubas pergale džiaugėsi po trijų turų pertraukos – visi šie susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Su 40 taškų „karališkasis“ klubas dabar yra pirmas, tačiau „Barcelona“ atsilieka tik vienu tašku ir savo 19-ojo turo susitikimą dar žais.

„Getafe“ (30 tšk.) yra septinta.

Kitose turo dvikovose „Valencia“ 1:0 palaužė „Eibar“, o Madrido „Atletico“ 2:1 nugalėjo „Levante“.