Ispanijos futbolo čempionate „Real” atotrūkį nuo „Barcelonos” padidino iki 10 taškų

Ispanijos pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos šešios 22-ojo turo rungtynės. Nelengvą pergalę namuose iškovojo Madrido „Real” klubas, kuris 4:2 nugalėjo Valensijos „Levante”.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis šiame mače krito į „Real” vartus, kai 5-ą minutę po standartinės situacijos kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Gustavo Cabralis, kuris išveržė svečių ekipą į priekį.

„Real” rezultatą sušvelnino sušvelnino 45-ą minutę, kai vienuolikos metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo. Kiek prieš tai už žaidimą rankomis baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas svečių žaidėjas Vicente de La Fuente Iborra.

Antrasis kėlinys prasidėjo gan greitu „Los Blancos” įvarčiu, kuomet 50-ą minutę po Gonzalo Higuaino perdavimo kamuolį galva į vartininko Gustavo Adolfo Munua ginamus vartus pasiuntė Cristiano.

Tas pats Cristiano 57-ą minutę privertė visus stadione susirinkusius futbolo aistruolius pakilti iš sėdimų vietų, kai nuostabiu smūgiu iš toli nepaliko jokių galimybių „Levante” vartininkui.

Nepaisant to, svečiai nepalūžo ir rezultatą sušvelnino Arouna Kone, tačiau galutinį tašką šiose varžybose padėjo Karimas Benzema ir „karališkasis” klubas šventė pergalę bei atrūko nuo „Barcelona” ekipos jau 10 taškų.

Visi rezultatai:

„Real Madrid” 4 – 2 „Levante”
5' [0 – 1] Gustavo Cabralas
45' [1 – 1] Cristiano Ronaldo (11 m.)
50' [2 – 1] Cristiano Ronaldo
57' [3 – 1] Cristiano Ronaldo
63' [3 – 2] Arouna Kone
66' [4 – 2] Karimas Benzema
Raud. kort.: 43' Vicente de La Fuente Iborra („Levante”)

„Villarreal” 3 – 1 „Granada”
16' [1 – 0] Marco Rubenas
50' [1 – 1] Inigo Lopez
64' [2 – 1] Borja Valero
73' [3 – 1] Julio Cesaras (į savus vartus)
Raud. kort.: 88' Pape Diakhate ( „Granada”)

„Valencia” 4 – 0 „Sporting Gijon”
33' [1 – 0] Sofiane Feghouli
72' [2 – 0] Alberto Botia (į savus vartus)
90' [3 – 0] Jonas
90' [4 – 0] Jonas

„Rayo Vallecano” 2 – 0 „Getafe”
34' [1 – 0] Michu
64' [2 – 0] Diego Costa
61' Michel („Getafe”)

„Malaga” 3 – 1 „Mallorca”
4' [0 – 1] Michaelas Pereira
11' [1 – 1] Sebastianas Fernandezas
55' [2 – 1] Jeremy Toulalan
69' [3 – 1] Salomonas Rondonas

„Espanyol” 0 – 2 „Zaragoza”
55' [0 – 1] Paulo da Silva
90' [0 – 2] Juanas Carlosas