Publikuota: 2012 kovo 5d. 00:50

Ispanijos futbolo čempionate „Real“ laimėjo dešimtą kartą iš eilės

Cristiano Ronaldo (kairėje) švenčia įvartį.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Cristiano Ronaldo (kairėje) švenčia įvartį.

Ispanijos futbolo čempionate („La Liga“) Madrido „Real“ klubas ir toliau žygiuoja pergalių keliu. Vėlų sekmadienio vakarą pirmenybių lyderiai net 5:0 sutriuškino Barselonos „Espanyol“ futbolininkus.

Šeimininkai svečius iš Barselonos spaudė nuo pirmų susitikimo minučių. Greitos atakos ir pavojingi išpuoliai ne kartą kėlė grėsmę svečių komandos vartams.

Pirmasis į „Espanyol“ ekipos vartus kamuolį pasiuntė „karališkojo“ klubo puolėjas Cristiano Ronaldo. Tarsi iš vadovėlio idealiai suregzta „Real“ komandos ataka virto nuostabiu įvarčiu. Prie to labiausiai prisidėjo Barselonos klubo gynėjai, neapdairiai sužaidę gynyboje bei lygioje vietoje praradę kamuolį.

Po 15 minučių šeimininkų turima persvara padvigubėjo. Dar viena puiki „Real“ komandos futbolininkų surengta ataka ir rezultatas tapo 2:0. Šį kartą „madridiečių“ gretose pasižymėjo Sami Khedira, kuriam tai buvo pirmasis šio sezono įvartis Ispanijos čempionate.

Per pridėtą pirmo kėlinio laiką trenerio Jose Mourinho auklėtiniai galėjo įmušti dar vieną įvartį, tačiau Gonzalo Higuaino ir Mesuto Ozilo smūgiai tikslo nepasiekė.

Antrasis kėlinys šeimininkams tebuvo formalumas. Antroje rungtynių dalyje „karališkasis“ klubas įmušė dar 3 įvarčius ir rezultatas tapo kiek nepadorus – 5:0. Įvarčius „Real“ ekipai pelnė Kaka ir Gonzalo Higuainas. Pastarasis pasižymėjo 2 kartus.

„Real“ tai buvo dešimta iš eilės pergalės Ispanijos čempionate. Paskutinį kartą Jose Mourinho auklėtiniai nelaimėjo pernai gruodį, kai 1:3 nusileido didžiausiai konkurentei „Barcelona“ ekipai.

Po šios pergalės Ispanijos čempionate pirmaujantis „Real“ (67 tšk.) atstatė 10 taškų pranašumą prieš artimiausią persekiotoją „Barcelona“ (57 tšk.).