Ispanijos futbolo čempionate – sensacingas Madrido „Real“ pralaimėjimas

Jau trečiajame šio sezono Ispanijos futbolo čempionato ture suklupo šalies vicečempionas Madrido „Real“ klubas, sekmadienį svečiuose sensacingai 0:1 (0:0) nusileidęs „Levante“ vienuolikei.
„Real“ (balta apranga) neįveikė „Levante“ gynybos.
„Real“ (balta apranga) neįveikė „Levante“ gynybos. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Real“ startinėje sudėtyje šį sykį nebuvo lyderių Cristiano Ronaldo ir Mesuto Ozilo, kuriems treneris Jose Mourinho leido pailsėti, tačiau šis sprendimas nepasiteisino. Nepadėjo ir tai, kad po pertraukos abu pasirodė aikštėje.

Madrido ekipa ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pralaužti sutankintos varžovų gynybos taip ir nesugebėjo. Negana to, 68 minutę greita „Levante“ kontratakta baigėsi tiksliu Arouna Kone smūgiu.

Be to, dar pirmajame kėlinyje „karališkasis“ klubas turėjo žaisti be pašalinto iš aikštės Sami Khediros (40 min.).

Po šios nesėkmės Madrido „Real“ futbolininkai su 6 taškais užima penktą vietą, o tašku mažiau turinti „Levante“ pakilo į septintąją poziciją.

Dvidešimties komandų turnyro priekyje dvivaldystė – pirmavusią „Valencia“ vienuolikę sekmadienį pavijo taip pat trečiąją pergalę iškovojęs Seviljos „Real Betis“ klubas, svečiuose 3:2 (3:1) įveikęs Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Benat'as (7 min.), Nacho (13 min.), Salva Sevilla (45+1 min. iš 11 m baudinio), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Oscaras De Marcosas (37 min.) ir Davidas Lopezas (86 min. iš 11 m baudinio).

Komandos rungtynes baigė nepilnų sudėčių – raudonos kortelės buvo parodytos Fernando Amorebietai (90+5 min. – „Athletic“) bei Mario (74 min. – „Real Betis“).

Po trijų turų abu lyderiai turi po 9 taškus ir dviem lenkia čempionės titulą ginančią „Barcelona“ vienuolikę bei „Sevilla“ komandą.

Kiti rezultatai

„Getafe“01„Rayo Vallecano“
 Michu (4 min.)
Madrido „Atletico“40Santandero „Racing“
Radamelis Falcao (23, 36 iš 11 m baudinio ir 55 min.)
Adrianas (78 min.)

Saragosos „Real“21Barselonos „Espanyol“
Luisas Garcia (29 ir 90+2 min.)
88 min. Luisas Garcia nerealizavo 11 m baudinio
„Espanyol“ – Javi Lopezas (71 min.)
Raudona kortelė: Javi Lopezas (86 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20. Chichono „Sporting“ 3 0 0 3  2:5  0

Rezultatyviausi Ispanijos futbolo čempionato žaidėjai – po 5 įvarčius – Lionelis Messi („Barcelona“) ir Roberto Soldado („Valencia“).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas