Ispanijos futbolo čempionate tęsiasi „Real Betis“ svajonė

Ispanijos futbolo čempionate („La Liga”) sužaistos paskutinės dvejos 4-ojo turo varžybos. Sevilijos „Real Betis” klubas ir toliau skina pergales bei kiek netikėtai žengia pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.
„Real Betis“ iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų.
„Real Betis“ iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šį kartą „Betis” futbolininkai namuose po tikros įvarčių fiestos rezultatu 4-3 nugalėjo „Zaragoza” ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Roque Santa Cruzas, o po vieną Salva Sevilla ir Benatas Etxebarria.

Tuo metu svečių gretose pasižymėjo Efrainas Juarezas bei du kartus kamuolį į varžovų komandos vartus siuntė Juanas Carlosas. Taip pat verta paminėti, 69-ą minutę „Betis” žaidėjas Casto Espinosa buvo pašalintas iš aikštės.

Kitose rungtynėse susitiko Barselonos „Espanyol” bei Madrido „Getafe” ekipos. Šias varžybas minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo namuose žaidę „Espanyol” futbolininkai, kuriems įvartį per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką pelnė Walteris Pandiani.

Ispanijos futbolo čempionate „Real Betis“ (12 tšk.) lenkia „Valencia“ (10 tšk.) ir „Malaga“ (9 tšk.). Čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (8 tšk.) kol kas tik ketvirta, o vicečempionas Madrido „Real“ (7 tšk.) – septintas.

Švieslentė

„Real Betis” 4 3 „Zaragoza”
7' [1 – 0] Roque Santa Cruzas
12' [2 – 0] Salva Sevilla (iš 11 m baudinio)
47' [3 – 1] Benatas Etxebarria (iš 11 m baudinio)
49' [4 – 1] Roque Santa Cruzas
69' pašalintas iš aikštės Casto Espinosa
36' [2 – 1] Efrainas Juarezas
77' [4 – 2] Juanas Carlosas
79' [4 – 3] Juanas Carlosas
„Espanyol” 1 0 „Getafe“
90' [1 – 0] Walteris Pandiani

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius