Ispanijos futbolo pirmenybių turas prasidėjo „Vigo“ ir „Athletic“ lygiosiomis

„Athletic“ sirgaliai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Athletic“ sirgaliai
0

. 31-ąjį tašką pirmosiose Ispanijos futbolo čempionato 34-ojo turo rungtynėse iškovojo ir į septynioliktąją vietą pakilo Vigo „Celta“ vienuolikė, penktadienį namuose susitikimą su keturioliktojoje pozicijoje esančia Bilbao „Athletic“ (38 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje svečiai iš Bilbao miesto sukūrė daugiau progų ir 43-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai po Aritz Adurizo perdavimo pasižymėjo Oscaras De Marcos.

Vis dėlto šeimininkai nepasidavė ir antrajame kėlinyje pradėjo žaisti pavojingiau. Išlyginamasis įvartis krito tik 84-ąją minutę, kai pasižymėjo Lago Aspas.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja vicečempionė „Barcelona“ (85 tšk.), lenkianti praėjusio sezono pirmenybių nugalėtojus Madrido „Real“ (74 tšk.) futbolininkus ir Madrido „Atletico“ (68 taškai) vienuolikę.

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Barcelona“ 33 27 4 2 101:35 85

2. Madrido „Real“ 33 23 5 5 85:31 74

3. Madrido „Atletico“ 33 21 5 7 58:27 68

4. „Real Sociedad“ 33 16 10 7 61:41 58

5. „Malaga“ 33 15 8 10 47:38 53

6. „Valencia“ 33 15 8 10 54:50 53

7. „Real Betis“ 33 14 7 12 49:50 49

8. „Rayo Vallecano“ 33 14 4 15 43:57 46