Ispanijos ir Kolumbijos lygiosios: Radamelis Falcao tapo rekordininku

Draugiškose rungtynėse Ispanijos futbolo rinktinė namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kolumbija.
Kolumbijos futbolo rinktinė
Kolumbijos futbolo rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

22-ąją minutę ispanus į priekį išvedė Davidas Silva. 39-ąją minutę rezultatą išlygino Edwinas Cardona.

55-ąją minutę kolumbiečius į priekį išvedė Radamelis Falcao. 31-erių puolėjui tai buvo jau 26-asis įvartis nacionalinėje rinktinėje. Jis tapo pačiu rezultatyviausiu Kolumbijos futbolininku istorijoje.

„Monaco“ puolėjas pranoko Arnoldo Iguaraną, kuris buvo pelnęs 25 įvarčius per 68 rungtynes. R.Falcao rekordui pasiekti prireikė 65 rungtynių.

Beje, pastarąjį kartą kolumbietis įvartį mušė tik 2015 metų birželio 6 dieną.

Į šį rekordą gali pasikėsinti ir Jamesas Rodriguezas, kuris savo sąskaitoje turi jau 19 įvarčių ir yra tik 25-erių.

Beje, du įvarčius praleidę ispanai jau seniai namų stadione to nebuvo patyrę. Pastarąjį kartą namuose į jų vartus du įvarčiai krito 2006 metų kovą rungtynėse su Dramblio Kaulo Krantu.

Visgi rungtynių pabaigoje ispanams lygiąsias išplėšė Alvaro Morata.

Sekmadienį Ispanijos rinktinė žais pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Makedonija.