Ispanijos karaliaus taurėje „Real“ futbolininkai palaužė „Atletico“ (rezultatai, video)

Ketvirtadienį Ispanijos karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) buvo sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės. Centrine dvikova vyko Madride, kur miesto derbyje susitiko „Real“ ir „Atletico“ komandos.
„Real“ futbolininkų džiaugsmas.
„Real“ futbolininkų džiaugsmas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai, tačiau 7-ą minutę „Atletico” surengė kontrataką, kurios metu Sergio Aguero smūgį atlaikė vartininkas, bet atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Diego Forlanas.

Po praleisto įvarčio „Los Blancos” visiškai perėmė iniciatyvą  ir jau 14-ą minutę po Angelio Di Marios pakelto kampinio kamuolį į tinklą galva nukreipė gynėjas Sergio Ramosas.

Dar vienas įvartis buvo pelnytas tik 61-ą minutę, kai Mesutas Ozilas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o į laisvą plotą įkirtęs Cristiano Ronaldo vienu lietimu nuginklavo Davidą De Gea.

Galutinį tašką šiame mače 90-ą minutę padėjo saugas M.Ozilas, kuris gavo perdavimą iš C.Ronaldo, bet jam kamuolį iš po kojų išmušė gynėjas. Vis dėlto pastarasis vėliau suklydo ir vienas prieš vartininką atsidūręs vokietis lengvai pelnė įvartį, įtvirtindamas „Real“ pergalę rezultatu 3:1 (1:1).

Kitame mače susitiko „Almeria“ ir La Korunjos „Deportivo“ komandos. Mačą po nelengvos kovos minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) laimėjo aikštės šeimininkė „Almeria“.

Atsakomieji mačai tarp ketvirtadienį žaidusių ekipų bus žaidžiami po savaitės, sausio 20 dieną, ketvirtadienį.