Ispanijos Karaliaus taurėje – triuškinanti „Barcelona“ pergalė

Ispanijos Karaliaus taurės rungtynėse „Barcelona“ namuose 6:1 sutriuškino trečio diviziono „Villanovense“ ekipą ir žengė į kitą etapą.
Dani Alvesas
Dani Alvesas / „Scanpix“ nuotr.

Jau ketvirtąją minutę Dani Alvesas nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį. Jaunimo akademiją Barselonoje baigęs Sandro Ramírezas padvigubino katalonų persvarą.

29-ąją minutę rezultatą švelnino Juanas Francisco Guarnido Blanquezas, tačiau dar kartą netrukus pasižymėjo S.Ramirezas.

Antrajame kėlinyje dar du įvarčius mušė Muniras El Haddadi Mohamedas. S.Ramirezas įmušė trečiąjį ir atliko „hat-tricką“.

Šiose rungtynėse ant suolo liko Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Neymaras. Lionelis Messi nebuvo registruotas.

Pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.