Ispanijos „Karaliaus“ taurės finalas padovanos derbį: „Real“ varžove tapo Madrido „Atletico“ komanda

Vėlų trečiadienio vakarą paaiškėjo su kuo Madrido „Real“ futbolininkams teks kautis Ispanijos „Karaliaus“ taurės turnyro finale. Tai bus ambicijų šį sezoną neslepianti „Atletico“ ekipa, tad finale žiūrovai išvys Madrido derbį.
Madrido „Atletico“ komanda
Madrido „Atletico“ komanda / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į stadioną Madrido „Atletico“ žengė turėdama pranašumą, nes pirmosiose pusfinalio rungtynėse šventė pergalę 2:1 prieš „Sevilla“ futbolininkus. Šįsyk mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, todėl bilietas į finalą atiteko „Atletico“.

Būsimi finalininkai jau 30 minutę turėjo susikrovę 2 įvarčių persvarą po Diego Costa ir Radamelio Falcao įvarčių, tačiau pirmam kėliniui artėjant į pabaigą, „Sevilla“ sušvelnino atsilikimą.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Kroatijos rinktinės saugas Ivanas Rakitičius įmušė antrąjį „Sevilla“ įvartį ir trumpam atgaivino intrigą stadione.

Paskutinę mačo minutę desperatišką raudoną kortelę dar gavo „Sevilla“ žaidėjas Geoffrey Kondogbia, tačiau tai jau nieko nekeitė, nes lygiosios reiškė, kad į finalą keliauja „Atletico“.

Ispanijos „Karaliaus“ taurė, pusfinalių etapo atsakomoji dvikova:

„Sevilla“ 2 – 2 Madrido „Atletico“ (bendras poros rezultatas 4:3, „Atletico“ naudai)

6' [0 – 1] D. Costa
29' [0 – 2] R. Falcao
39' [1 – 2] J. Navas
76' G. Medel
90+1' [2 – 2] I. Rakitic
90+3' G. Kondogbia

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas