Ispanijos karaliaus taurės finale žais „Barcelona“ ir „Real“ klubai

Trečiadienį vėlai vakare Ispanijoje buvo sužaistos paskutinės Karaliaus taurės turnyro pusfinalio rungtynės, kuriose paaiškėjo, kad finale su Madrido „Real“ ekipa žais „Barcelona“.
Cescas Fabregasas ir Lionelis Messi
Cescas Fabregasas ir Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

San Sebastiano „Real Sociedad“ savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su „Barcelona“. Ekipos išsiskyrė taikiai 1:1, tačiau Gerardo Martino ekipai užteko lygiųjų, kad patektų į pusfinalį.

Pirmasis katalonų gretose 27 min. pasižymėjo Lionelis Messi, tačiau 87-ąją minutę rezultatą išlygino Antonio Griezmannas, tačiau prancūzo įvartis jau nieko nebelėmė.

Pirmasis susitikimas tarp šių komandų „Camp Nou“ stadione baigėsi katalonų lengva pergale rezultatu 2:0, todėl bendru rezultatu 3:1 į finalą pateko „Barca“.

„Copa del Rey“ finalas įvyks balandžio 19-ąją dieną. Pastarąjį kartą „El Clasico“ dvikova šio turnyro finale įvyko 2010-11 metų sezone, o tuomet triumfavo „Real“ futbolininkai.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius