Ispanijos karaliaus taurės pusfinalyje „Real“ sutriuškino „Atletico“

Trečiadienio vakarą Ispanijoje vyko Karaliaus taurės (Copa del Rey) pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose Madrido „Real“ namuose priėmė kaimynę „Atletico“.
„Real“ džiaugsmas
„Real“ džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visas rungtynes dominavę praėjusių metų vicečempionai „Real“ įveikė savo varžovus, kurie pernai laimėjo finale, rezultatu 3:0 (1:0).

Susitikimas jau iš anksto kėlė itin didelį susidomėjimą, mat „Atletico“ šiuo metu gana netikėtai pirmauja „Primera“ lygoje. Be to, pastarieji du komandų susitikimai buvo pasibaigę būtent „Rojiblancos“ pergalėmis.

Vis dėlto, svečiai rungtynes pradėjo labiau norėdami ne pelnyti įvarčius, o provokuoti „Real“ futbolininkus. Ypač aršiai mačą pradėjo pagarsėjęs „blogiukas“ Diego Costa.

„Los Blancos“ futbolininkai pavyzdingai tvarkėsi su įtampa ir varžovų provokacijomis, į tai atsakydami puikiu žaidimu.

17-ąją minutę Pepe atliko smūgį iš baudos aikštelės prieigų, o kamuolys atsimušė į „Atletico“ gynėją Emiliano Insúa ir atsidūrė vartuose. Svečiai per pirmą kėlinį nieko rimtesnio nesukūrė ir ilsėtis išėjo atsilikdami.

Po pertraukos vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. 57 minutę Angelis di Maria atliko nuostabų perdavimą gynėjui tarp kojų į baudos aikštelę, pirmas prie jo buvo Jese. Jaunasis „Real“ puolėjas smūgiavo nestipriai, tačiau to užteko ir rezultatas tapo 2:0.

Kėliniui ritantis į antrąją dalį „Real“ pajuto kraujo skonį ir rezgė vis pavojingesnes atakas.

73 minutę „Real“ dar kartą nusišypsojo sėkmė. Į vartus iš toli smūgiuojant A.di Maria, kamuolys dar kartą rikošetu atsidūrė vartuose.

Tai buvo pirmas kartas šiame sezone, kai „Atletico“ į savo vartus praleido tris įvarčius.

Nors atsakomosios rungtynės vasario 11 dieną vyks „Rojiblancos“ namų stadione, tačiau ten nežais geltoną kortelę gavęs D.Costa.

Statistika. „Real“ – „Atletico“ 3:0

Įvarčiai:  Emiliano Insúa (17 min.  į savus vartus), Jese (57 min.), Miranda (73 min. į savus vartus)

Geltonos kortelės: Pepe („Real“); Diego, Diego Costa, Juanfran, Miranda („Atletico“).

Kamuolio kontolė: 71 – 29

Kampiniai: 7 – 4

Perdavimų taiklumas: 89 proc. – 66 proc.

Smūgiai (į vartus/vartų plotą): 20(7) – 8(3)