Ispanijos futbolo lygoje dvivaldystė: „Levante“ neleidžia „Barcelonai“ atitrūkti

Ispanijos čempionate ir toliau tęsiasi Valensijos „Levante” ekipos pergalių serija. Pastaroji komanda šį kartą savo žiūrovų akivaizdoje įtikinamu rezultatu 3:0 nugalėjo „Malaga” futbolininkus.
„Levante“ – „Malaga“ rungtynių akimirka
Levante - Malaga rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vis trys įvarčiai minėtose rungtynėse krito pirmame kėlinyje. Įvarčius nugalėtojams pelnė Jose Javieras Barkero, Juanas Luisas Gomezas Lopezas bei Arouna Kone.

Verta paminėti, kad „Malaga” komanda nuo 27-erių minučių žaidė dešimt prieš vienuolika, mat minėtąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Wilfredo Caballero

Kiek anksčiau vykusiose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Barselonos „Espanyol” futbolininkai. Klubas iš Katalonijos minimaliu rezultatu 1-0 palaužė „Rayo Vallecano” vienuolikę.

Dar viename mače susitiko „Zaragoza” ir „Real Sociedad” ekipos. Šia varžybas rezultatu 2-0 laimėjo „Zaragoza” futbolininkai.

Rezultatai:

„Levante” 3 – 0 „Malaga”
14' [1 – 0] Jose Javieras Barkero
31' [2 – 0] Juanas Luis Gomezas Lopezas
41' [3 – 0] Arouna Kone
Raud.k.:27' Wilfredo Caballero („Malaga”)

„Rayo Vallecano” 0 – 1 „Espanyol”
55' [0 – 1] Romaricas

„Zaragoza” 2 – 0 „Real Sociedad”
10' [1 – 0] Helderis Postiga
48' [2 – 0] Helderis Postiga

„Sevilla” 2 – 1 „Sporting Gijon”
15' [1 – 0] Manu Del Moralis
57' [2 – 0] Martinas Caceres
64' [2 – 1] Davidas Barra