Ispanijos „Primera“ lygoje – antra iš eilės Madrido „Real“ pergalė

93-ią rungtynių minutę nuaidi Jose Luiso Gonzalezo švilpukas. Madrido „Real“ Naujuosius metus pasitinka iškovoję pergalę 3:1 prieš „Real Sociedad“ futbolininkus, tačiau „Santiago Bernabeu“ savo futbolininkų sėkmę sutinka neapykantos pilnomis skanduotėmis ir ūžimais. Madridiečiai laimėjo, tačiau su klubu kažkas akivaizdžiai negerai.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.

Madrido „Real“ dvikovoje į 23-ejų Geronimo Rulli vartus šovė 23 kartus, kamuolį kontroliavo 52% rungtynių laiko, Cristiano Ronaldo du kartus stojo atlikti vienuolikos metrų baudinį, tačiau tikslą pasiekė tik vienas šūvis.

Antrame kėlinuke susiklostė „Real“ klubui palankesnis scenarijus. 67-ą minutę „Sociedad“ vartininką nuostabiu smūgiu antrą kartą nuginklavo C.Ronaldo, o 86-ą po Garetho Bale'o tikslaus perdavimo pergalę užtvirtino Lucas Vasquezas.

Kiek daugiau nei prieš savaitę Madrido „Real“ savo varžovams atseikėjo 10 įvarčių, dabar Naujuosius metus pasitiks iškovoję dar vieną pergalę, tačiau klubo atmosfera yra labai įtempta. Tiek įžengiančius, tiek aikštę paliekančius futbolininkus pasitinka neapykantos pilnos sirgalių skanduotės, o spaudoje vis dažniau šmėžčioja pranešimai apie R.Benitezo ir komandos prezidento Florentino Perezo krachą.

Pergalę prieš „Sociedad“ iškovojęs „karališkasis klubas“ trumpam pakilo į „Primera“ lygos turnyrinės lentelės viršūnę, tačiau jau trečiadienį juos iš sosto nuversti galės Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas