Ispanijos supertaurės pusfinalyje – nuostabus T.Krooso įvartis tiesiai iš kampinio

Madrido „Real“ futbolininkai žengė į Ispanijos supertaurės varžybų finalą. Saudo Arabijoje vykstančiame keturių komandų turnyre trečiadienį Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai pirmajame pusfinalyje 3:1 palaužė „Valencia“ futbolininkus.
Toni Kroosas
Toni Kroosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Džedoje vykusiame mače „Real“ neleido suabejoti savo pranašumu ir nesunkiai įrodė, kad yra stipresnė komanda.

15-ąją minutę „karališkąjį“ klubą į priekį išvedė Toni Kroosas, pelnęs genialų įvartį tiesioginiu smūgiu nuo kampinio vėliavėlės. Vokietis užklupo nepasiruošusį „Valencia“ vartininką Jaume Domenechą ir įsuko kamuolį į vartus.

39-ąją minutę Isco persvarą padvigubino, kai pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio po labai pavojingo Luka Modričiaus smūgio.

65-ąją minutę jau pats L.Modričius gražiu klastingu smūgiu išorine pėdos dalimi įmušė trečią įvartį.

Per pridėtą laiką baudinį realizavo ir paguodos įvartį „Valencia“ ekipai pelnė Dani Parejo.

Antrajame pusfinalyje ketvirtadienį „Barcelona“ susitiks su Madrido „Atletico“.