Įspūdinga drama Valensijoje baigėsi „Real“ pergale

Ispanijoje šeštadienį vyko trejos rungtynės, tačiau centrinis susitikimas buvo žaidžiamas Valensijoje, kur vietos „Valencia“ susitiko su Madrido „Real“. Rungtynes po labai sunkios kovos 3:2 laimėjo svečiai.
Roberto Soldado bando įtikinti teisėją, kad varžovas sužaidė ranka
Roberto Soldado bando įtikinti teisėją, kad varžovas sužaidė ranka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

„Real” ekipa į priekį išsiveržė 20-ą minutę, kai kamuolį po Xabi Alonso perdavimo į vartus pasiuntė Karimas Benzema. Tai, kaip paaiškėjo, buvo vienintelis įvartis pirmame kėlinyje.

Kitas mačo įvartis krito 72-ą minutę. Jos metu po pakelto kampinio kamuolį galva į vartus pasiuntė „Real” gynėjas Sergio Ramosas, bet jau po trijų minučių rezultatą sušvelnino Roberto Soldado.

Sužaidus dar keturias minutes „Mestalla” stadione susirinkę sirgaliai išvydo dar vieną įvartį. Šį kartą šeimininkų vartininkui jokių šansų nepaliko Cristiano Ronaldo, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Visgi 83-ią minutę „Valencia” vėl sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai pasižymėjo Soldado. Paskutinėmis mačo minutėmis „Valencia“ tiesiog užgulė varžovų vartus. Viena iš atakų vos nepasibaigė 11 metrų baudiniu.

„Real“ žaidėjas gulėdamas ant vejos kūnu atmušė į vartus skriejantį kamuolį, taip galbūt išgelbėdamas „Real“ nuo įvarčio. Valensijos žaidėjai užsipuolė arbitrą, kad šis nedavė baudinio už žaidimą ranka. Vis dėlto baudinys nebuvo skirtas, o rezultato šeimininkams nepavyko išlyginti.

Valensijos žaidėjų pasipiktinimą sukėlęs epizodas:

Šeštadienį taip pat vyko rungtynės tarp „Barcelona” ir „Zaragoza” ekipų. Šį mačą triuškinančius rezultatu laimėjo „Barca”. Įvarčius nugalėtojams pelnė Gerardas Pique, Lionelis Messi, Carles Puyolis ir Davidas Villa.

Visi rezultatai:

„Valencia” 2 – 3 „Real Madrid”
20' [0 – 1] Karimas Benzema
72' [0 – 2] Sargio Ramosas
75' [1 – 2] Roberto Soldado
79' [1 – 3] Cristiano Ronaldo
83' [2 – 3] Roberto Soldado

„Barcelona” 4 – 0 „Zaragoza”
19' [1 – 0] Gerardas Pique
43' [2 – 0] Lionelis Messi
54' [3 – 0] Carlesas Puyolis
75' [4 – 0] Davidas Villa

„Villarreal” 1 – 0 „Real Betis”
21' [1 – 0] Borja Valero