Publikuota: 2018 rugpjūčio 19d. 17:21

Įspūdinga „Manchester City“ pergalė – 7 įvarčiai ir Sergio Aguero šou

Sergio Aguero
„Scanpix“/AP nuotr. / Sergio Aguero

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje antrąją pergalę šventė čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas.

Mančesterio klubas namuose 6:1 nugalėjo „Huddersfield“ ekipą.

Jau pirmajame kėlinyje krito net keturi įvarčiai. 25-ąją minutę pirmąjį įvartį įmušė Sergio Aguero. Po šešių minučių patogaus perdavimo sulaukęs pasižymėjo Gabrielis Jesusas.

35-ąją minutę suklydo „Huddersfield“ vartininkas Benas Hameris, kuris neišlaikė kamuolio rankose ir S.Aguero mušė antrą įvartį.

Tiesa, kėlinio pabaigoje minimalią intrigą atkūrė Jonas Stankovičius.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje tęsėsi „Huddersfield“ vartininko košmaras. Idealiai baudos smūgį atlikęs Davidas Silva didino miestiečių pranašumą.

75-ąją minutę S.Aguero sulaukė puikaus Benjamino Mendy perdavimo ir įmušė trečiąjį įvartį.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį į savus vartus įsimušė Terence'as Kongolo.

Mančesterio ekipai teks tris mėnesius verstis be Kevino De Bruyne, kuris patyrė kelio traumą treniruotės metu.

Aktualu

Strasbūro atakos įtariamasis buvo stebimųjų sąraše: ką reiškia kategorija „S“?

Pasaulis kišenėje

Staiginės kaime – paaiškinimas, kodėl Berlyne yra Tauragės gatvė

Aktualu

Vladimiras Putinas supranta, kad repo muzikos neuždraus, todėl nori ją kontroliuoti

Gyvenimas

Dvidešimt metų neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Andrejus: „Ribos yra mūsų galvose“

Aktualu

Kaune – mūšis dėl požeminių konteinerių vietos: gyventojai iškvietė net policiją

„Vieni vartai“: nacionalinio stadiono cirkas, A lygos gelbėjimo planas ir Čempionų lyga

Gyvenimas

Išgirdusi Parkinsono ligos diagnozę, moteris atrado antrą kvėpavimą: žmonės dažnai mūsų nesupranta

Aktualu

Lietuvis narkotikų prekeivis prisidengė dviem nepilnametėm mergaitėm

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gruodžio 9 – 15 d.)

Saulius Prūsaitis surengė finalinį „39“ šou – publika jį vadina metų koncertu

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Dovanų skonis. Turtuoliams, vidutiniokams, taupiems

54 kilogramus numetusi R.Antonovienė nepaliauja stebinti: pakeitė šukuoseną ir pasiputlino lūpas

Kultūra

Talino kino festivalis: kelionė po savo įsimylėjimų istoriją ir gedulo anatomija

Mokslas.IT

Ar apsimoka pirkti naujausią telefono modelį? Atsakymas jus nustebins

Gyvenimas

Darius sukūrė filmuką ir pasipiršo kino teatre: slapta kamera užfiksavo merginos reakciją

Gazas

Dabar viskas aišku: trinktelėsite automobilio durelėmis – pildysite deklaraciją

N-18 Vardai

Argentiną drebina sekso skandalas: 16-metę „Bjauriojo ančiuko“ aktorę išprievartavo serialų žvaigždė

24sek

Rezultatyvus A.Juškevičius pralaimėjo, M.Kalnietis džiaugėsi pergale

Naujas reperės Nicki Minaj draugas – už žmogžudystę kalėjęs seksualinis nusikaltėlis

Gyvenimas

Paprasti ir laiko patikrinti būdai, kaip sumažinti stresą

Verslas

Čerpių nebereikės: Lietuvos stogus viliasi užkariauti grūdinto stiklo saulės moduliais

Sportas

Kuriozas Vengrijoje – žaidėjas nesugebėjo nusiimti vestuvinio žiedo ir negalėjo žaisti