Įspūdinga pergalė: „Chapecoense“ įveikė jiems titulą po katastrofos padovanojusį Kolumbijos klubą

Brazilijos mieste Šapeko įvyko emocingos futbolo rungtynės tarp praėjusiais metais į lėktuvo katastrofą patekusios „Chapecoense“ ekipos ir Kolumbijos klubo „Atletico Nacional“, pas kurį rungtyniauti ir skrido brazilai. Tai buvo pirmosios „Recopa Sudamericana“ taurės rungtynės.
„Chapecoense“ futbolininkai
„Chapecoense“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Chapecoense“ futbolininkai namuose iškovojo emocingą pergalę 2:1, kai antrajame kėlinyje pergalingą įvartį įmušė po keitimo pasirodęs Luizas Otavio.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį 24-ąją minutę po Reinaldo realizuoto 11 metrų baudinio. 59-ąją min. svečių žaidėjas M.Torresas rezultatą išlygino, tačiau L.Otavio išplėšė pergalę įvarčiu 74-ąją minutę.

Atsakomajam mačui „Chapecoense“ futbolininkams ir vėl teks skristi į prakeiksmu komandai tapusį Medeljiną – rungtynės vyks gegužės 10 dieną.

Praėjusių metų lapkričio 28 dieną „Chapecoense“ ekipa skrido į Kolumbijos miestą Medeljiną žaisti „Copa Sudamericana“ taurės finalo pirmųjų rungtynių su vietos „Atletico Nacional“, tačiau lėktuvas nukrito ir beveik visa komanda žuvo.

Medeljino ekipos vadovai tuomet nusprendė, kad „Copa Sudamericana“ taurė turi atitekti katastrofos sugniuždytai komandai, o patys vėliau iškovojo aukščiausią Pietų Amerikos klubinį trofėjų – „Copa Libertadores“ (Čempionų lygos atitikmuo).

„Recopa Sudamericana“ taurės varžybos žaidžiamos tarp „Copa Sudamericana“ ir „Copa Libertadores“ taurės čempionų.