Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Įspūdingas „Copa Sudamericana“ futbolo finalas su dramatiška pabaiga (nuotraukos, video)

Antrą pagal pajėgumą Pietų Amerikos žemyne „Copa Sudamericana“ futbolo turnyrą pirmą kartą klubo istorijoje laimėjo Aveljanedos „Independiente“ (Argentina) vienuolikė. Namuose ji tik per baudinių seriją 5:3 įveikė Gojanijos „Goias“ (Brazilija) komandą ir vieno iš Pietų Amerikos turnyrų taurę iškovojo po 15 metų pertraukos.
Triumfuojantys „Independiente“ futbolininkai
Triumfuojantys „Independiente“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pagrindinį atsakomųjų rungtynių laiką „Independiente“ futbolininkai trečiadienį laimėjo 3:1 (3:1) ir išlygino bendrą mačo rezultatą, nes svečiuose prieš savaitę nusileido varžovams 0:2, o per pratęsimą sirgaliai įvarčių neišvydo.

Du įvarčius nugalėtojams trečiadienį pelnė Facundo Parra (27 ir 34 min.), vieną – Julianas Velazquezas (19 min.), o svečių gretose pasižymėjo Rafaelis Moura (22 min.).

Aveljanedos „Independiente“ klubas septynis kartus (1964, 1965, 1972, 1973, 1974, 1975, 1984) triumfavo pajėgiausiame žemyne „Copo Libertadores“ turnyre, dusyk (1973 ir 1984 m.) laimėjo tarpžemyninę taurę ir du kartus (1994 ir 1995 m.) iškovojo Pietų Amerikos supertaurę.

Aveljanedos „Independiente“ ir Gojanijos „Goias“ vienuolikės „Copa Sudamericana“ turnyro finale žaidė pirmą kartą.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai