2012 02 26 /2012 02 27

Įspūdingas Cristiano Ronaldo įvartis kulnu lėmė devintą iš eilės „Real“ pergalę Ispanijos čempionate, Lionelis Messi išgelbėjo „Barcelona“

Madrido „Real“ Ispanijos futbolo čempionate iškovojo 9 pergalę iš eilės. Jose Mourinho auklėtiniai Madrido derbyje minimalia persvara 1:0 palaužė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalę „Real“ klubui lėmė fantastiškas Cristiano Ronaldo įvartis kulnu. Sprendimas taip smūgiuoti buvo visiškai netikėtas – lengvai smūgį galėjęs atremti varžovų vartininkas kamuolį palydėjo tik akimis.

„Real“ taškų lygoje nebarsto nuo praėjusių metų gruodžio 10 dienos, kai namuose 1:3 pralaimėjo „Barcelona“ ekipai.

ATNAUJINTA 00.30. Pergalę iškovojo ir pagrindinė „Real“ varžovė „Barcelona“. Katalonai 2:1 įveikė namuose žaidusią Madrido „Atletico“ vienuolikę. „Barcelona“ į priekį 36 minutę išvedė D.Alvesas, tačiau antrojo kėlinio pradžioje R.Falcao rezultatą išlygino. Vis dėlto L.Messi 81 minutę pelnė pergalingą įvartį. Įdomu tai, kad šiame mače buvo parodytos net 12 geltonų kortelių, vieną užsidirbo ir retai tokią nuobaudą gaunantis L.Messi.

Kiti turo rezultatai (vasario 25-26 d.)