Įspūdingas „Manchester United“ puolimas sutraiškė QPR klubą

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 4-ojo turo rungtynės, kuriose pirmąją pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Old Trafford“ stadione Louiso van Gaalo treniruojama Mančesterio komanda rezultatu 4:0 sutriuškino Londono „Queens Park Rangers“ futbolininkus.

„Raudonieji velniai“ dominuoti pradėjo nuo pat pirmos minutės. Pirmasis įvartis krito 24-ąją minutę, kuomet maždaug iš 25 metrų baudos smūgį atlikęs Angelis Di Maria nuginklavo Robertą Greeną.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir 36-ąją minutę ispanas Anderis Herrera pelnė savo debiutinį įvartį. Uraganiško „Manchester United“ puolimo QPR klubui sustabdyti niekaip nepavyko ir prie varžovų triuškinimo prisidėjo Wayne'as Rooney, pasižymėjęs po A.Herreros perdavimo.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Anglijos sostinės praleido tik vieną įvartį, tačiau pavojingų „Manchester United“ išpuolių netrūko. Paskutinį įvartį šiame susitikime pelnė Juanas Mata. Jam nuostabų perdavimą į baudos aikštelę atliko visą mačą blizgėjęs A.Di Maria.

Verta paminėti, kad 67-ąją minutę „United“ gretose debiutavo puolėjas Radamelis Falcao, kuris pakeitė J.Matą. Per likusį laiką kolumbiečiui pelnyti debiutinio įvarčio nepavyko.

„Manchester Unired“ klubas iškovojęs pergalę „Premier“ lygoje pakilo į devintąją poziciją.

Rezultatas:

„Manchester United“ 4 – 0 QPR

24' [1 – 0] A.Di Maria

36' [2 – 0] A.Herrera

44' [3 – 0] W.Rooney

58' [4 – 0] J.Mata