Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ištraukti 2015-2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pirmojo etapo burtai

Futbolo rungtynės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Futbolo rungtynės
Šaltinis: BNS
0
A A

Naujame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės sezone kovos 62 komandos, beveik pusė jų startuos nuo pradžios. Antradienį LFF stadione ištraukti 2015-2016 metų taurės pirmojo etapo burtai.

Pasak pranešimo, savo varžovą sužinojo ir praėjusį sezoną iki ketvirtfinalio nužygiavę Vilniaus „Prelegentai“. Praeityje žinomų futbolininkų ir pramogų pasaulio atstovų savo gretose turinti sostinės ekipa šį sezoną pradės nuo išvykos į Klaipėdą ir rungtynėmis su vietos „Sarema“.

Tris barjerus 2014-2015 metų sezone įveikęs Vilniaus „TAIP“ svečiuosis Marijampolėje ir susitiks su „Švyturiu“.

Pirmajame taurės etape dalyvaus 28 komandos: aštuonios II lygos komandos ir 20 komandų iš III bei IV lygų. Per vienerias rungtynes paaiškės 14 porų nugalėtojų, kurie pateks antrąjį turnyro etapą.

Vėlesniuose etapuose į varžybas įsijungs dešimt A lygos, trylika pirmosios (I) lygos ir likusios vienuolika II lygos komandų.

Aštuonios A lygos komandos turnyre – tarp jų nugalėtojų titulą ginsiantis Vilniaus „Žalgiris“ – kovas pradės nuo aštuntfinalio.

2015-2016 metų LFF taurės turnyro pirmojo etapo poros:

Vilniaus „TEC“ (III, Vilniaus RFS) – Panevėžio „Sportidus“ (III, Aukštaitijos)
Kupiškio „Narjanta“ (III, Aukštaitijos) – Alytaus „SRC-Vidzgiris“ (II, Pietų)
FK „Baltoji Vokė“ (IV, SFL C) – Vilniaus „Tera-Griunvaldas“ (II lyga, Rytų)
Vilniaus „Olimpija“ (III, Vilniaus RFS) – Vilniaus „FM Ateitis“ (II lyga, Rytų)
Šiaulių „Saulininkas“ (III, Šiaulių AFF) – Vilniaus „Granitas“ (III, Vilniaus RFS)
Vilniaus „Euforija“ (IV, SFL D) – Šiaulių „Adiada“ (III, Šiaulių AFF)
Gargždų „Pramogos-SC“ (II lyga, Vakarų) – Jurbarko „Vulkanas“ (II, Vakarų)
Marijampolės „Švyturys“ (III, Marijampolės AFF) – Vilniaus „TAIP“ (II lyga, Rytų zona)
Vilniaus „Geležinis vilkas“ (IV, SFL B) – Klaipėdos „Sendvaris – AGRPakas“ (III, Klaipėdos AFF)
Marijampolės „Eurostandartas“ (III lyga, Marijampolės AFF) – Plikių „Sakuona-Klarksonas“ (III, Klaipėdos AFF)
FK „Elektrėnų versmė“ (IV, SFL C) – FK „Kėdainiai“ (III, Kauno AFF)
Klaipėdos „Sarema“ (III, Klaipėdos AFF) – Vilniaus „Prelegentai“ (III, Vilniaus RFS)
Klaipėdos „Koralas“ (III, Klaipėdos AFF) – Vilniaus „Viltis“ (II lyga, Rytų)
FSK „Anykščiai“ (III, Aukštaitijos) – FSK „Radviliškis“ (II, Vakarų)
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką