Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 4d. 21:39

Italija gedi Davide'o Astori: atšauktos rungtynės, sirgalių gėlės ir jaudinantys G.Buffono žodžiai 

 Davide Astori
„Scanpix“ nuotr. / Davide Astori

Tragedija Udinėje, kur užgeso futbolininko Davide'o Astori gyvybė, privertė Italiją bent trumpam pamiršti futbolą. Šalis gedi. 31-erių „Fiorentina“ kapitonas buvo rastas negyvas viešbučio kambaryje eilinių „Serie A“ rungtynių dieną. Klubas išplatino informaciją, jog futbolininkas mirė „dėl staigios ligos“.

14 rungtynių Italijos rinktinėje sužaidęs D.Astori prie „Fiorentina“ prisijungė 2016 metais ir šiame klube sužaidė 58 mačus.

„Giliai sukrėsti pranešame apie kapitono Davide'o Astori mirtį“, – informavo „Fiorentina“.

Futbolo pasaulis reiškia liūdesį. Ne tik Italija, kurioje sekmadienį buvo atšauktos visos „Serie A“ rungtynės.

„North East United“ ir „Atletico de Kolkata“ komandos prieš Indijos Superlygos rungtynes D.Astori pagerbė tylos minute.

„Scanpix“ nuotr./„North East United“ ir „Atletico de Kolkata“ komandos prieš Indijos Superlygos rungtynes D.Astori pagerbė tylos minute
„Scanpix“ nuotr./„North East United“ ir „Atletico de Kolkata“ komandos prieš Indijos Superlygos rungtynes D.Astori pagerbė tylos minute

„Fiorentina“ sirgaliai rinkosi prie komandos stadiono ir ant sienos kabino gėles bei žinutes šį pasaulį palikusiam kapitonui.

„Scanpix“ nuotr./„Fiorentina“ sirgaliai prie klubo stadiono neša gėles, dega žvakes ir rašo žinutes netikėtai mirusiam Davide'ui Astori
„Scanpix“ nuotr./„Fiorentina“ sirgaliai prie klubo stadiono neša gėles, dega žvakes ir rašo žinutes netikėtai mirusiam Davide'ui Astori

D.Astori paliko ne tik juos ir komandos draugus, bet ir dviejų metukų dukrelę, kurią augino su žmona Francesca Fioretti.

„Tu palikai jauną žmoną ir kitus šeimos narius, kurie dabar kenčia. Tavo mažytė mergytė nusipelno žinoti, koks jos tėtis buvo – tobulas kaip asmenybė“, – atsisveikinimo žinutę D.Astori parašė Gianluigi Buffonas.

„Tu buvai atstovas senojo, pralenkto pasaulio, kuriame vertinamas altruizmas, elegancija, išsilavinimas ir pagarba kitiems. Tu buvai viena iš geriausių sporto asmenybių, su kuriomis man teko susidurti“.

„Tai, kas nutiko, sukelia milžinišką skausmą. Mano užuojauta skirta šeimai“, – sakė buvęs „Fiorentina“ treneris Roberto Mancini.

Aukštas, fiziškai stiprus, bet tuo pačiu techniškas gynėjas, vienodai patikimai galėjęs žaisti tiek keturių, tiek trijų gynėjų linijoje – taip buvo apibūdinamas Bergame gimęs ir „AC Milan“ futbolo akademijoje užaugintas D.Astori.

„Scanpix“ nuotr./Italijoje sekmadienį buvo atšauktos visos „Serie A“ rungtynės
„Scanpix“ nuotr./Italijoje sekmadienį buvo atšauktos visos „Serie A“ rungtynės

„Žmogus, kuris mylėjo futbolą ir kuris, kaip futbolininkas, užaugo su mumis. „AC Milan“ klubą sukrėtė Davide'o iškeliavimas. Su didžiausiu liūdesiu reiškiame užuojautą šeimai ir „Fiorentina“ organizacijai“, – išplatino žinutę „AC Milan“ klubas.

„Gyvenimas yra labai brangus ir turime mėgautis juo kiekvieną dieną. Siunčiu nuoširdžiausią užuojautą Davide'o šeimai. Ir dėkoju Davide'ui, kad buvo puikus varžovas aikštelėje, ir už viską, ką davė futbolui“, – rašė Clarence'as Seedorfas.

„Trūksta žodžių... Galiausiai jie vis tiek susirenka pačius geriausius... Geros kelionės, mano drauge!“, – „Twitter“ žinute pasidalino Andrea Pirlo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

03:16
01:33
01:16

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Atrask Latviją

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką