Italijoje – beprotiška Milano „Inter“ pergalė

„AC Milan“ ir Milano „Inter“ žaidė šeštadienį „Serie A“ pirmenybėse. Ir jei čempionai šventė užtikrintą pergalę, „mėlynieji“ išgyveno tikrą trilerį išvykoje.
Lautaro Martinezas
Lautaro Martinezas / „Scanpix“ nuotr.

Milano „Inter“ svečiuose 4:3 palaužė „Fiorentina“ komandą.

Po Nicolo Barella ir Lautaro Martinezo (2 ir 15 min.) įvarčių „Inter“ galėjo pasijausti komfortiškai, tačiau Athuras Cabralis (33 min.) realizavo 11 metrų baudinį, o Jonathanas Ikone antrajame kėlinyje lygino rezultatą (60 min.).

L.Martinezas tuomet taip pat neklydo nuo 11 metrų žymos 73-ąją minutę ir atrodė, kad „Inter“ keliaus link pergalės.

Tačiau 90-ąją minutę Luka Jovičius išlygino rezultatą ir džiaugsmas prasiveržė „Fiorentina“ ekipos namų tvirtovėje.

Tiesa, neilgam, mat Henrikhas Mkhitaryanas penktąją pridėto laiko minutę galiausiai išplėšė pergalę „Inter“ klubui.

Su 21 tašku „Inter“ yra septintoje „Serie A“ lentelės vietoje, „Fiorentina“ turi 10 taškų ir rikiuojasi 13-ta.

„AC Milan“ futbolininkai užtikrintai 4:1 palaužė „Monza“ ekipą, kuri priklauso buvusiam Italijos premjerui Silvio Berlusconi. Monzos komanda pirmą kartą istorijoje rungtyniauja „Serie A“ pirmenybėse.

Čempioniškos pamokos prasidėjo jau 16-ąją minutę, kai įvartį mušė Brahimas Diazas, jis pridėjo ir antrąjį įvartį prieš pertrauką (41 min.).

Divockas Origi antrajame kėlinyje siuntė trečią kamuolį į „Monza“ vartus (65 min.), o vienintelį svečių įvartį 70-ąją minutę pelnė Filippo Ranocchia.

Taškus šiose rungtynėse sudėliojo Rafaelis Leao, pasižymėjęs 84-ąją min.

„AC Milan“ klubas, sukaupęs 26 taškus, yra antras Italijos čempionate, o „Monza“ su 10 taškų žengia 14-ta.