-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Italijoje į pergalių kelią sugrįžo „Inter“, „Juventus“ ekipai – dar vienas nusivylimas

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dar vieną žingsnį link čempiono titulo žengė užtikrintai pirmaujantis Milano „Inter“ klubas, o nuviliantį sezoną žaidžiantys Turino „Juventus“ futbolininkai toliau barsto taškus.
Milano „Inter“
Milano „Inter“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Niekam abejonių dėl savo pranašumo vietiniame fronte šiemet nekeliantis Milano „Inter“ klubas namuose 1:0 palaužė „Verona“ vienuolikę.

Pergalingo įvarčio autorius – 76-ąją minutę pasižymėjęs Matteo Darmianas.

Antonio Contes kariauna pastaruoju metu buvo kiek stabtelėjusi ir per paskutinius du turus buvo iškovojusi tik du taškus, tačiau sugrįžusi į „San Siro“ stadioną ir vėl džiaugėsi pergale.

„Serie A“ lyderiai savo sąskaitoje po 33 turų turi 79 taškus ir nuo artimiausių persekiotojų yra atitrūkę 13-os taškų persvara. „AC Milan“ šiandien vakare deficitą gali sumažinti iki 10-ies.

Tik vienu tašku šiame ture savo taupyklę papildė dėl vietos kitų metų UEFA Čempionų lygoje kovojantis Turino „Juventus“, svečiuose 1:1 sužaidęs su „Fiorentina“.

Šeimininkus į priekį 29-ąją minutę išvedė baudinį realizavęs serbas Dušanas Vlahovičius.

„Juve“ savo atsaką pateikė iš karto po pertraukos – 46-ąją minutę Juanas Cuadrado surado Alvaro Moratą, kuris rezultatą išlygino.

Nors Turino ekipa kamuolį kontroliavo 62 proc. laiko., į vartų plotą svečiai smūgiavo vieną vienintelį sykį – šią progą įvarčiu pavertė būtent A.Morata.

Savo ruožtu „Fiorentina“ į vartų plotą pasiuntė 6 kamuolius.

„Juventus“ su 66 taškais yra trečia, tačiau jau šiame ture čempionus aplenkti gali Bergamo „Atalanta“, pergalės atveju prisivyti juos gali ir „Napoli“.