Publikuota: 2018 gruodžio 8d. 22:44

Italijoje – įvykių gausa paskutinėmis minutėmis: raudonos kortelės ir išsigelbėjimo įvarčiai

Marco Sau
„Scanpix“ nuotr. / Marco Sau

Neįtikėtinai susiklostė rungtynės Italijos „Serie A“ lygoje. „Cagliari“ išplėšė lygiąsias su „Roma“, per teisėjo pridėtą laiką netekusi net dviejų žaidėjų. Susitikimas baigėsi rezultatu 2:2. Labai panašiai santykius aiškinosi ir „Lazio“ bei „Sampdoria“.

Išvykos rungtynes „Roma“ pradėjo užtikrintai: 14-ą pasižymėjo Bryanas Cristante'as, 41-ąją – Aleksandras Kolarovas, tad po pirmojo kėlinio „Roma“ pirmavo 2:0.

Rezultatą šeimininkai sušvelnino tik 84-ą minutę, kai įvartį pelnė Arturas Ionita. Bet įdomiausi įvykiai dar tik laukė.

Per teisėjo pridėtą laiką „Cagliari“ futbolininkas Luca Ceppitelli už grubią pražangą prieš vartininką užsidirbo geltoną kortelę, o kažką pasakęs teisėjui prieš save išvydo ir raudoną.

Kilus susistumdymams iš aikštės buvo išvytas ir Darijo Srna, tad „Cagliari“ liko be dviejų futbolininkų.

Nepaisant to, 95-ą minutę Marco Sau užklupo prisnūdusią „Roma“ gynybą ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

„Roma“ su 21 tašku lieka 7-oje, „Cagliari“ su 17 taškų – 13-oje vietoje.

Permainingai paskutinės minutės klostėsi ir Romos „Lazio“ bei „Sampdoria“ rungtynėse. Jos taip pat baigėsi 2:2.

21-ą minutę Fabio Quagliarella išvedė „Sampdoria“ į priekį, bet Francesco Acerbi 79-ą minutę rezultatą išlygino.

Per teisėjo pridėtą laiką „Sampdoria“ neteko raudoną kortelę užsidirbusio Bartoszo Bereszynskio, o „Lazio“ žvaigždė Ciro Immobile realizavo baudinį.

Vis dėlto likusio laiko svečiams užteko, kad išpeštų bent tašką.

Rezultatą išlygino Riccardo Saponara.

„Scanpix“ nuotr./ Francesco Acerbi

Kitose „Serie A“ rungtynėse „Napoli“ namuose 4:0 sutriuškino „Frosinone“ ekipą.

Įvarčius pelnė Piotras Zielinskis (7 min.), Adamas Ounas (40 min.) ir Arekas Milikas (68 ir 84 min.).

„Napoli“ atsilikimas nuo lyderės „Juventus“ lieka 8 taškai (35 taškai). „Frosinone“ su 8 taškais yra priešpaskutinė.