Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Sekmadienį vakare Turino „Juventus“ ekipa žengė dar vieną žingsnelį čempionų titulo link ir iškovojo jau 20-ąją pergalę šalies pirmenybėse.
„Juventus“ futbolininkai
„Juventus“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.
Titulą ginantys Antonio Conte auklėtiniai namuose 3:1 nugalėjo „Chievo“ futbolininkus.

Po pirmojo kėlinio „Bianconeri“ pirmavo rezultatu 2:0 po Kwadwo Asamoah ir Claudio Marchisio įvarčių.

Iškart po pertraukos Martinas Caceresas įsimušė į savus vartus, tačiau Fernando Llorente netrukus atstatė dviejų įvarčių pranašumą, kuris išsilaikė iki pat mačo pabaigos.

Kitame susitikime pergalę išvykoje iškovojo ir „Napoli“ ekipa, žengianti trečioje vietoje. Po Blerimo Džemaili ir Lorenzo Insigne įvarčių Rafaelio Benitezo auklėtiniai nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus.

Ne taip gerai sekėsi Romos „Lazio“ vienuolikei. Eduardo Reja auklėtiniai išvykoje nusileido „Catania“ futbolininkams.

Vakarinėse rungtynėse „Roma“ ekipa priims „Sampdoria“ ekipą. Rudi Garcia auklėtiniai sieks sumažinti jau 12 taškų pranašumą nuo pirmaujančios „Juventus“ ekipos.