Italijoje – „Juventus“ ir „Roma“ klubų pergalės

Sekmadienio popietę buvo žaidžiami penki Italijos „Serie A“ pirmenybių XXVI-ojo turo susitikimai, kuriuose didesnių staigmenų neužfiksuota.
„Juventus“ šventė pergalę
„Juventus“ šventė pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Roma AS Roma

Titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje nesunkiai įveikė „Siena“ ekipą. „Bianconeri“ pergalę lėmė Stephano Lichsteinerio, Sebastiano Giovinco ir Paulio Pogbos tikslūs smūgiai.

Kitame mače „Roma“ klubas turėjo paplušėti su „Atalanta“ futbolininkais. Italijos sostinės ekipa dukart buvo išsiveržus į priekį pirmajame kėlinyje po Marquinho (9 min.) ir Miralemo Pjaničiaus (34 min.) įvarčių, tačiau varžovų puolėjas Marko Livaja dukart atstatė lygybę (13 ir 44 min.).

Pergalingą rungtynių įvartį pelnė graikas gynėjas Vassilis Torosidis, o 89-ąją minutę antrą įspėjimą užsidirbo ir rungtynes anksčiau laiko baigė „Atalanta“ gynėjas Matteo Contini.

Tikras trileris buvo užfiksuotas „Cagliari“ – „Torino“ mače, kur buvo paskirti trys 11 metrų baudiniai, dvi raudonos kortelės, o kamuolys vartų tinkle pabuvojo 7 kartus. Šeimininkai mačą laimėjo rezultatu 4 – 3, o per pridėtinį laiką pergalę „Cagliari“ klubui išplėšė saugas Daniele Conti, nepaisant to, kad jau pridėto laiko metu „Torino“ ekipos puolėjas Rolando Bianchi buvo išlyginęs rezultatą.