Italijoje po tris taškus įsirašė abu Romos klubai

Dėl Italijoje plintančio koronaviruso keturios sekmadienį turėjusios įvykti „Serie A“ čempionato rungtynės buvo nukeltos, tačiau du mačai, kuriuose pergales iškovojo „AS Roma“ ir Romos „Lazio“, visgi įvyko.

„Lazio“, toliau aktyviai dėl šalies čempionato nugalėtojų titulo besipešantis su Turino „Juventus“, svečiuose 3:2 palaužė „Genoa“.

Sostinės futbolininkai pirmavo beveik visą susitikimo laiką. Antrąją minutę juos į priekį išvedė Adamas Marušičius, o antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino Ciro Immobile.

Ginklų nesudėję šeimininkai rezultatą sušvelnino (57' Franesco Cassata), tačiau tašką šiame mače padėjo svečių futbolininkas Danilo Cataldi (71 min.). Pačioje rungtynių pabaigoje „Genoa“ dar spėjo pasižymėti, tačiau atimti taškų iš varžovų jiems nepavyko.

„Lazio“ (59 tšk.) yra antri ir nuo čempionų titulą ginančios „Juves“ atsilieka tik vienu tašku.

Kitas Romos klubas – „AS Roma“ – laimėjo daug paprasčiau. Jie namuose 4:0 nepasigailėjo „Lecce“ vienuolikės.

Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Cengizas Underas, Henrikhas Mkhitaryanas, Edinas Džeko ir Aleksandaras Kolarovas.

„AS Roma“ su 42 taškais rikiuojasi penktoje vietoje.