Italijoje – šeši įvarčiai Romoje ir sunki „AC Milan“ pergalė

Italijos „Serie A“ čempionate pergales iškovojo „AS Roma“ ir „AC Milan“ futbolininkai.
Edinas Džeko ir Henrikhas Mkhitaryanas
Edinas Džeko ir Henrikhas Mkhitaryanas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Temos: 3 Roma AC Milan AS Roma

Sostinės futbolininkai namuose per pirmąsias 45 minutes surengė įvarčių vakarėlį ir įsirašė pirmąją pergalė. „AS Roma“ 4:2 nugalėjo „Sassuolo“.

Visi keturi šeimininkų tikslūs smūgiai į vartus krito dar pirmajame kėlinyje. Eilės tvarka pasižymėjo Bryanas Cristante, Edinas Džeko, iš „Arsenal“ atvykęs Henrikhas Mkhitaryanas bei Justinas Kluivertas.

Net tris rezultatyvius perdavimus atliko Lorenzo Pellegrini.

Antroje mačo dalyje svečiams du įvarčius įmušė Domenico Berardi.

„AS Roma“ pakilo į aštuntą vietą, „Sassuolo“ – nukrito į dvyliktą.

„Scanpix“/AP nuotr./„AC Milan“ futbolininkai

Kitame „Serie A“ mače „AC Milan“ futbolininkai išvykoje 1:0 palaužė „Verona“ vienuolikę.

Dar 21 rungtynių minutę šeimininkų puolėjui Mariuszui Stepinskiui buvo parodyta raudona kortelė, tačiau Milano futbolininkai varžovų gynybą pralaužė tik 68 minutę, kuomet vienuolikos metrų baudinį realizavo Krzysztofas Piatekas.

Antrą pergalę iš trijų galimų iškovojęs Milano klubas dabar užima septintą vietą, o „Verona“ rikiuojasi vienuolikta.