Italijos čempionai vietiniame fronte įsirašė dar tris taškus

Italijos „Serie A“ čempionate vis labiau įsibėgėja galingasis Turino „Juventus“ mechanizmas. Šalies čempionai namuose 2:1 nurungė Bolonijos futbolininkus ir įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės. Iš aštuonių sužaistų rungtynių „Juve“ savo sąskaitoje turi septynias pergales ir vieną kartą sužaidė lygiosiomis.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkus į priekį 13 žaidimo minutę išvedė klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo, prasiveržęs į dešinę pusę ir suradęs milimetrinį plyšelį tarp varžovų vartininko ir artimojo vartų kampo.

Tiesa, dar pirmojo kėlinio viduryje svečių komandos veteranas Danilo priėmė kamuolį krūtine baudos aikštelėje ir paleido netikėtą smūgį aukšta trajektorija į viršutinį tolimą vartų kampą.

Visgi kur kas drąsiau ir efektyviau atakavę „Juventus“ pasiekė antrąjį įvartį, kuris, kaip vėliau pasirodė, tapo lemiamas. 54 minutę pasižymėjo Miraljemas Pjaničius.

„Juventus“ futbolininkai šiame mače atliko net 11 smūgių į vartų plotą ir sukūrė dvigubai daugiau pavojingų atakų nei varžovai (71 prieš 35).

Turino futbolininkai su 22 taškais rikiuojasi pirmi, o rytoj aštuntojo turo mačą žaisiantis Milano „Inter“ užima antrą vietą (18 tšk.).