Italijos derbyje – dramatiškas mūšis ir „Juventus“ triumfas

Italijos derbis papuošė futbolo savaitgalį. Milano „Inter“ namuose po įtemptos kovos 1:2 krito prieš Turino „Juventus“.
Paulo Dybala ir Cristiano Ronaldo
Paulo Dybala ir Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Derby d’Italia“ vadinamose rungtynėse, kuriose „Inter“ ir „Juventus“ susitiko jau 236 kartą istorijoje, intriga gyva buvo iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

Į priekį mačo pradžioje išsiveržė svečiai iš Turino – puikiu smūgiu jau 4-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Paulo Dybala.

Persvarą „Juventus“ turėjo neilgai. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį už žaidimą ranka, o tiksliai nuo žymos 18-ąją minutę smūgiavo Lautaro Martinezas.

Pergalingu tapusį įvartį į aikštės šeimininkų vartus 80-ąją minutę mušė Gonzalo Higuainas, iššokęs prieš vartininką patogioje situacijoje.

Jau po penkių minučių „Inter“ turėjo gerą progą dar kartą lyginti rezultatą, bet puikiai sužaidė vartininkas Wojciechas Szczesny.

Po pergalės „Juventus“ su 19 taškų pakilo į pirmąją „Serie A“ vietą, o „Inter“ su 18 taškų nukrito į antrąją poziciją.