Italijos derbyje „Juventus“ futbolininkai nepaliko vilčių Milano „Inter“, „Napoli“ buvo sutriuškintas

Penkios rungtynės Italijos „Serie A“ pirmenybių 22-ajame ture sužaistos sekmadienį. Vienos jų – „Derby d'Italia“ tarp Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ komandų.
Arturo Vidalis
Arturo Vidalis / „Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto derbis savo vardo nepateisino, nes nugalėtojas aiškus buvo jau antrojo kėlinio pradžioje.

Namuose žaidusi čempionės titulą ginanti „Juventus“ ekipa savo varžovus įveikė 3:1 (1:0) ir dominavo visas rungtynes.

Stephanas Lichtsteineris 15-ąją minutę įmušė pirmąjį įvartį, o antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Giorgio Chiellini (47 min.) ir Arturo Vidalis (55 min.).

„Inter“ skirtumą sušvelnino 71 min., kai įvartį įmušė Rolando.

Po pergalės „Juventus“ su 59 taškais išliko „Serie A“ turnyro lentelės viršūnėje ir vienu maču mažiau žaidusią „Roma“ lenkia 9 taškais.

Netikėtą pralaimėjimą Bergame patyrė trečioje čempionato vietoje esantis „Napoli“ klubas, 0:3 (0:0) nusileidęs vietos „Atalanta“.

Po tuščio pirmojo kėlinio Germanas Denisas pirmą įvartį pelnė 47 minutę, o 64-ąją rezultatą padvigubino.

Pralaiminčios „Napoli“ gynyba dar labiau atsivėrė, o patiems neapoliečiams sunkiai sekėsi regzti atakas.

Maximiliano Moralezas 70-ąją minutę dūrė trečią taiklų smūgį ir nugalėtojas abejonių nekėlė, nors iki mačo pabaigos abi komandos dar turėjo daug progų įvarčiams.

44 taškus turintis „Napoli“ klubas nuo antroje vietoje esančios „Roma“ atsilieka jau 6 taškais, o pastaroji ekipa dar turi rungtynes atsargoje.