Italijos futbolo čempionate „Inter“ nugalėjo „Milan“, į viršūnę pakilo „Juventus“

Italijos futbolo čempionato („Serie A“) 18-ojo turo rungtynėse užfiksuotas ne vienas netikėtumas. Pirmenybių lyderiai „Milan“ ir Turino „Juventus“ klubai barstė taškus, o artimiausieji persekiotojai nesnaudė.
Diego Milito džiaugiasi įvarčiu
Diego Milito džiaugiasi įvarčiu / „Scanpix“ nuotr.

Įdomiausiai klostėsi centrinė dvikova, kurioje susitiko „Milan“ ir „Inter“ klubai. Milano derbį minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo Claudio Ranieri auklėtiniai.

„Inter“ tai buvo jau šeštoji pergalė iš eilės šalies čempionate, po kurios klubas įsitvirtino penktojoje vietoje ir dar labiau sumažino atsilikimą nuo lyderių. „Inter“ sąskaitoje yra 32 taškai, o pirmaujančio „Juventus“ – 38.

Pergalę lėmė Diego Milito smūgis

Vos prasidėjus susitikimui įvartį įmušė „Inter“ saugas Thiago Motta, tačiau jis nebuvo įskaitytas, nes futbolininkas pasižymėjo iš nuošalės.

Po šio epizodo iniciatyvą perėmė „Milan“, kuri kūrė labai pavojingas atakas prie varžovų komandos vartų. Ne kartą pasižymėti galėjo ir Alexanderis Pato, ir Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau abiems futbolininkams vis pritrūkdavo tikslumo.

40-ą minutę „Inter“ ekipa turėjo bene realiausią progą įmušti pirmąjį įvartį, bet vienas prieš vartininką Christianą Abiati atsidūręs saugas Ricky Alvarezas nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio į vartų stačiakampį.

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Pavojingesnių atakų jau buvo galima įžvelgti prie „Milan“ komandos vartų. Galiausiai 54-ą minutę Diego Milito išvedė „Inter“ į priekį. Klaidą gynyboje padaręs Ignazio Abate leido argentiniečiui netrukdomam atlikti smūgį bei išvesti „Inter“ į priekį.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių neįmušė, todėl Milano derbyje triumfavo „Inter“ klubas.

Pralaimėjusi „Milan“ ekipa nepasinaudojo puikia proga aplenkti „Juventus“ klubą, kuris namų rungtynėse netikėtai nesugebėjo įveikti „Cagliari“.