Italijos futbolo grandų „Milan“ ir „Juventus“ mūšyje – aistros dėl neįskaityto įvarčio

Fabio Quaglierella (kairėje) kovoja su Thiago Silva
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Fabio Quaglierella (kairėje) kovoja su Thiago Silva
0

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienį virė aistros – susitiko „Milan“ ir Turino „Juventus“ ekipos. Futbolo grandų mūšis „San Siro“ stadione nugalėtojo neišaiškino: mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Antonio Nocerino pirmasis įmušė įvartį ir jau 15-ą rungtynių minutę išvedė Milano ekipą į priekį, tačiau Alessandro Matri dvikovai artėjant į pabaigą – 83 minutę – rezultatą išlygino.

Abiems ekipoms buvo parodyta po tris geltonas korteles, o „Juventus“ susitikimą baigė be Arturo Vidalio, kuris 89 minutę užsidirbo ir raudoną kortelę.

Arbitro Paolo Tagliavento darbas Italijoje, ko gero, bus karštai aptarinėjamas: teisėjas abiems komandoms neįskaitė po įvartį.

Itin kontraversiškas atrodo sprendimas neįskaityti „Milan“ saugo Sulley Muntari įvarčio, mat vaizdo įraše aiškiai matyti, kad kamuolys po smūgio galva vartų liniją kirto.

Tai jau trečios rungtynės iš eilės, kai „Milan“ nesugeba įveikti „Juventus“. Prieš tai vykę du susitikimai baigėsi Turino futbolininkų pergalėmis.

„Milan“ su 51 tašku išlieka „Serie A“ lydere, „Juventus“ ekipa atsilieka vienu tašku, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. Beje, „Juventus“ šiame sezone per 24  mačus dar nėra patyrusi nė vieno pralaimėjimo.

Kitose „Serie A“ rungtynėse „Genoa“ namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Parma“. Svečiai pirmavo po M.Gobbi (6 min.) ir S.Floccari (53 min.) įvarčių, tačiau du R.Palacio įvarčiai per paskutines 12 minučių „Genoa“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo.

„Parma“ po šių rungtynių kyla į 13-ą turnyrinės lentelės vietą, „Genoa“ – į dešimtą.