Italijos rinktinės debiutantai San Marinui atseikėjo 8 įvarčius

Nyderlandų ir Italijos futbolo rinktinės trečiadienio vakarą iškovojo pergales kontrolinėse rungtynėse. Abi Europos komandos žaidė be stipriausių savo žaidėjų.
Gianluca Lapadula
Gianluca Lapadula / „Scanpix“ nuotr.

Agadiro mieste Maroko rinktinė metė iššūkį olandams, tačiau pripažino svečių pranašumą 1:2 (0:1).

Nyderlandų komandai vadovavo laikinasis treneris Fredas Grimas, nors netrukus su ekipa trečią kartą savo karjeroje dirbti pradės Dickas Advocaatas.

Olandai vertėsi be kelių svarbiausių žaidėjų – Daley Blindo, Arjeno Robbeno, Kevino Strootmano ir Georginio Wijnaldumo.

22-ąją minutę įvartį įmušė Quincy Promesas, o 68-ąją pasižymėjo Vincentas Janssenas. Vis dėlto netrukus vos 17 metų gynėjas Matthijsas de Ligtas gavo tiesioginę raudoną kortelę ir Mbarkas Boussoufa rezultatą sušvelnino įvarčiu 72-ąją minutę.

10-iese likę olandai sugebėjo atsilaikyti ir laimėjo pirmąsias rungtynes po Danny Blindo atleidimo.

Kur kas lengviau pergalę iškovojo Italijos futbolininkai, Empolio mieste vykusiose rungtynėse net 8:0 (4:0) sutriuškinę San Marino vienuolikę.

Giampiero Ventura į Italijos rinktinę pakvietė net 9 debiutantus, o vienas jų, 27-erių Gianluca Lapadula iš „AC Milan“ ekipos, treneriui atsidėkojo įmušdamas tris įvarčius – 10, 19 ir 49 min.

Dar po įvartį įmušė Gianmarco Ferrari (13 min.), Andrea Petagna (16 min.), Mattia Caldara (48 min.) ir Matteo Politano (58 min.), o aštuntasis įvartis krito į savus vartus po Giovanni Bonini lietimo.